austrálsky farmársky seriál

3x30 (74) - Turbulence (Rozruch)

Stevie hľadal súkromný detektív. Charlotte pohrýzla čierna vdova a Tess so Stevie s ňou šli do nemocnice letecky, na Sandrinom novom lietadle. Stevie prezradila všetky svoje tajomstvá...

____________________________________________________________________________________________________

Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Marshall Napier (Harry Ryan); Inge Hornstra (Sandra Kinsella) & Patrick Frost (Neil Thompson); Steven Bowers (Martin Ginley)

Tess pripadá Stevie divná a vadí jej Diesel. Stevie hľadal súkromný detektív a Meg a Tess popreli, žeby ju poznali. Stevie má späť drahokamy. Alex cvičí koňa sám. Nick má problém s peniazmi. Nick si chcel požičať peniaze od Harryho, ale on kúpil Sandre lietadlo. Detektív sa pýtal na Stevie aj u Harryho a Sandry. Stevie sa balí. Sandra Stevie prezradila. Harry bude učiť Sandru lietať. Jodi sa snaží Stevie zadržať. Charlotte je chorá. Stevie sa nerozhodla Tess prezradiť svoje problémy a preto ju Tess poslala kade ľahšie. Neil si prevzal koňa, aj keď Alex ho chcel ešte dlhšie cvičiť, a Nick povedal Alexovi, nech berie peniaze. Nick zavolal Neilovi, aby si prišiel po koňa. Charlotte pohrýzla čierna vdova. TessStevie išli k doktorovi. Meg zavolá do nemocnice, aby pripravili sérum. HarrySandra si zalietali. Detektív prenasledoval TessStevie. Stevie tesne predbehla vlak, ale detektív nie. Tess sa starala o Charlotte, ale je jej stále horšie. Detektív s vrátil na DR TessStevie šlohli Sandrine lietadlo. Stevie pilotovala, aj keď nemá letecký preukaz. Jodi sa snažila dohovoriť Royovi a Dieslovi, ktorí spolu nevychádzajú. Jodi objavila prázdne detektívovo auto. Detektív sa pozeral do Steviných vecí a Diesel s Royom ho vyplašili a on sa pošmykol a udrel sa o auto. Harry zavolal Nickovi, že mu ukradli lietadlo. Stevie nevie kde sú a nemajú mapu, ani slúchadlá, preto Tess zavolala Nickovi. Alex a Nick sa ponáhľali za Stevie a Tess. Lietadlo má problémy s motorom. Nick a Alex pomáhali Stevie lietať. TessStevie pristáli blízko sanitky. Charlotte previezli do nemocnice a bude v poriadku. Jodi zavolala Terrymu. Alex Stevie zjazdil. Tess, Alex a Nick boli pri Charlotte. Nick povedal Tess, že lietadlo bolo Sandrino. Alex išiel pomôcť Stevie s policajtmi. HarrySandra sa upokojili, ale Stevie  si aj tak zobrali, lebo porušila pravidlá lietania. Alex doviezol Stevie zo stanice. Detektíva si najala Stevina sestra Michelle. Stevie sa Michelle už polroka neozvala. Stevie sa pokúšala zavolať Michelle, ale nezvládla to. Stevie sa poďakovala Sandre za to, že ju neobvinili Alex išiel do Fisheru na ródeo, aby zarobil peniaze. Stevie prezradila Tess tajomstvo, že má dcéru Rose - Rosie. Stevie mala Rose v pätnástich a otec ju vyhodil z domu. Stevie sa o Rose nedokázala postarať, keď bola chorá. Rosie žije u Michelle a považuje ju za svoju mamu. Tess povedala Stevie, že by bola rada, keby na DR zostala. Stevie zavolala Michelle a uistila ju, že je všetko v poriadku a nechala pozdravovať Rose. Roy a Diesel sa tiež skamarátili.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode