austrálsky farmársky seriál

3x28 (72) - My Noon, My Midnight (Biela, farba smrti)

Tess musí ísť na ďalšie vyšetrenie a pri Drovers Run sa objavil biely kôň, čo si Tess vyložila ako znamenie smrti. Alex sa chystá požiadať Claire o ruku, ale osud mu to prekazí...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Hawkshaw
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Sarah Hart/Alicia Hart (Charlotte McLeod)

Na DR sa objavil biely kôň. Jodi a Stevie si navzájom berú veci. Stevie sa rozhodla lepšie ukryť opály. Tess videla koňa. Stevie ho chcela zastreliť, aby nešiel po kobylách. Kôň bol biely a Tess si myslí, že je to kôň smrti, lebo biela je pre Číňanov farba smrti. Kôň zbúral plot. Alpaky ušli. Jodi a Stevie opravili plot. Nick a Alex nalákajú koňa na divokú kobylu. Tess navrhla Alexovi nech sa nasťahuje na DR. Nick urobil pascu. Alex chce požiadať Claire o ruku. Stevie robila na lodi aj v bare hore bez. Alpaky majú koliku zo zlej trávy. Tess si pozerala staré veci. Tess volali z nemocnice a spolu z Claire tam ide. Stevie sa rozhodla dať lamám liek. Jodi si myslí, že je to preto, aby jej Tess nevynadala. Tess zasa videla koňa. Tess je zdravá. TerryNick chytili koňa. Tess sa dozvedala o alpakách a vynadala Stevie. Claire slušne vyhodila Stevie, lebo jej to neklape s Tess. Stevie sa pobalila a Nick doniesol Alexove veci. Alex stratil prsteň. Claire nechce Alexove pušky v izbe. Nick našiel prsteň v aute. Stevinu skrýšu zapratali Alexovými vecami. Kôň ušiel. Tess pozvala Nicka na párty. TessClaire a Charlotte šli na nákupy do mesta. Claire skoro cestou späť prešla koňa a zastali nad priepasťou. Claire má zranenú nohu. Alex chcel Claire prsteňom prekvapiť. Tess vyliezla a vytiahla Charlotte. Tess sa snažila priviazať lano, ale nešlo to. Clairino posledné želanie bolo, aby sa Tess postarala o Charlotte. Claire spadla. Tess bežala so Charlotte na DR. Všetci išli za Claire. Alex k nej zliezol, no Claire je mŕtva!

_______________________________________________________________________________________

Screenshoty:

https://www.australiantelevision.net/mcleod/galleries/328.html

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode