austrálsky farmársky seriál

3x07 (51) - Gone To The Dogs (Žrádlo pre psy)

Ďalšia dražba v meste, na ktorej Jake spozná jedného koňa, o ktorom si myslí, že je ukradnutý a spolu s Becky sa ho rozhodne zachrániť...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Ysabelle Dean
Réžia: Cath Roden
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Charlie Clausen (Jake Harrison); Kathryn Hartman (Sally Clements); John Jarratt (Terry Dodge) & Syd Brisbane (Ben  Connors); Corey Page (Damien Cosak); Chris Clark (dražobník)

Claire chce kúpiť koňa na dražbe. Objavili sa tu AlexJake. Jake tu spoznal koňa Jazz Abouta. Myslí si, že je kradnutý a chce ho vrátiť do žrebčinca kde pracoval. Tess sa snaží donútiť Jodi pracovať, lebo ide na Wilgul a Meg nepracuje, lebo má medové týždne s Terrym vo výrivke. Jazz About spoznal Jake, pretože Jake ho pozná od mala. NickovaTessina eko-pšenica prosperuje a Tess rozmýšľa o pestovaní ovsa, či slnečníc. Claire kúpila 3 polomŕtve kone, aby neskončili ako žrádlo pre psy. Sally sa snaží pozvať Tess na obed, lebo sa necíti voľná na vidieku. Jake sa snažil vydražiť koňa, ale dražobník ho oklamal. JakeBecky ukradli, resp. zachránil koňa tak, že ho dali do prívesu ku Clairinmu chudákovi. Meg ponúkla Terrymu, aby sa k nej nasťahoval. Nick dal Tess najavo, že sa mu nepáči, že sa o ňom bavila so Sally. BeckyJake dali koňa so „ohrady“. Sally ušli ovce do pšenice. SallyTess ich odtiaľ vyhnali. Claire je precitlivelá a rozplakala sa keď spadla. Kôň ušiel a BeckyJakom ho hľadajú. Na Killarney sa zastavil nejaký chlap kvôli koňovi. SallyTess sa rozhodli pozbierať bobky a podupanú pšenicu. Kôň je možno zranený, lebo Becky našla krv pri jednom plote. Nick na nič neprišiel. Tess chtiac-nechtiac prijala pozvanie od Sally na večeru. Ani Jodi nevadí, že sa Terry prisťahuje. BeckyJake koňa našli, ale bol zamotaný do drôtov z plota. BeckyJake ho vyslobodili a ošetrili. Jake sa s Becky rozhodol spať pri koňovi pod holým nebom. Tess povedala Sally prečo sa s Nickom rozišla. TessSally mali až príliš bujarú večeru pri omelete a víne. BeckyJake sa pobozkali. Tess prespala na Wilgul a v spánku povedala Nickovi, že ho má rada. Ben z dražby objavil JakaBecky, ale Becky ho zložila boxerským úderom, lenže kôň zasa ušiel. Objavil sa na DR. Claire sa ho snažila upokojiť, ale on na ňu zaútočil a Alex ho odohnal. Jodi chýba Alberto a lieči si to večierkami, čo veľmi nepomáha. Ben sa snažil kúpiť koňa, ale objavil sa Jakov známy zo žrebčinca Damian a Ben sa snažil utiecť. Jake niečo tají o rodine pred Becky. Nick povedal Tess, že ovce boli organické.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode