austrálsky farmársky seriál

3x11 (55) - Refeat Offenders (Recidivistky)

Na Drovers Run prišla Tessina známa, novinárka Amanda, ktorá sa rozhodla napísať článok o ženách na Drovers. Meg a Becky sa pohádajú a vymenia si úlohy...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Hawkshaw
Réžia: Bill Hughes
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: Charlie Clausen (Jake Harrison); John Jarratt (Terry Dodge); Jovita Lee Shaw (Kylie Buchanan) & Gabby Millgate (Amanda Mowbray); Mariusz Horn (Nigel Kronbergs)

Na DR príde novinárka Amanda a Jodi sa teší, že bude v novinách. Amanda bude písať o Tessinom eko-hospodárstve a o Clairinom chovnom programe. S Amandou sa po 4 mesiacoch tesne pred svadbou rozišiel Nigel. Amanda spoznala Alexa a Nicka. Becky a Jake sa pretekali, Becky na koňovi a Jake na motorke. Harry povýšil Jaka na miesto vrchného predáka a Terrymu ani Meg sa to nepáči. Tess má zranenú ruku. Aj Kylie sa teší, že bude v časáku. Amanda má zálusk na Alexa. AlexClaire sú oficiálne partnermi. Amanda spoznala aj Dava. BeckyMeg sa snažili vydiskutovať si problémy. Becky si myslí, že Meg vadí, že je vrchnou predáčkou a rozhodli sa vymeniť si povinnosti. Tess a Amanda sa pohádali, lebo podľa nej sa Tess vždy zahrávala s chlapmi a raz jej prebrala priateľa. Jake dirigoval Terryho. Tess sa bojí, že mužov skutočne využíva. Medzi Tess a Amandou je dusno. Tess a Amanda sa snažili udobriť. Amande chýba Nigel. Tess sa rozhodla všetko Amande ukázať. Tess dostala od Dava nafukovacieho panáka. Meg sa rozhodla opraviť veterný mlyn a Becky bude variť. Jodi sa stratili náušnice. Amandu zaujímajú hlavne vzťahy. Meg chce sama opraviť mlyn a Jodi jej pomáha s ostatnou prácou. Becky urobila super obed a s ostatnými vecami jej pomáha Kylie. Jodi nafúkla panáka. V tenise bojovali Terry a Meg proti Becky a Jakovi. Amanda ohovárala Tess pred Alexom a Nickom. Kylie vzala Amande diktafón a zistila, že Amande chce do článku použiť len samé súkromné veci. Nick a Jodi porazili Alexa a mierne handicapovanú Claire. Meg podozrieva Kylie z krádeže vecí. Becky sa jej síce zastala, ale zistila, že Kylie ukradla pár drobností. Kylie ukázala Becky diktafón a Becky všetko prebrala s Meg. Becky a Meg zvládli svoje úlohy na 90%, pretože Becky nezvýšilo nič na večeru a Meg zas ostala nazvyš časť z mlynu. JakeTerry sa dohodli a rozdelili si prácu. Jodi našla Kylie v stajni a snažila sa ju upokojiť. Kylie kvôli krádežiam vyhodili z minulej práce. Tess žiarli na Amandu, ktorá flirtuje s Davom. Meg všetko povedala Tess. Amanda sa takto rozhodla pomstiť Tess za minulosť. Jake dal Terrymu na starosť vyhodiť Raya. Terry to nezvládol. Terry sa rozhodol nespolupracovať s Jakom. Vrátil sa Nigel a Amanda článok nevydá. Kylie povracala drobnosti, ktoré ukradla a Becky jej nechala Brickovu fotku. Alex a Nick sa zo srandy hádali a videli poletovať nafúknutého panáka. Amanda šťavnatý článok vydala.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode