austrálsky farmársky seriál

3x22 (66) - Majority Rules (Základné pravidlá)

Claire aj Sandra kandidujú do výboru, lenže na Drovers Run vystrája vírus, ktorý môže kandidatúru Claire ohroziť. Terry kúpil Meg pozemok a teda aj ona môže voliť, ale nevie koho...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Hawkshaw
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Inge Hornstra (Sandra Kinsella); Marshall Napier (Harry Ryan); Peter Stefanov (Vince Lavise); Sarah Hart/Alicia Hart (Charlotte McLeod)

Uvoľnilo sa miesto vo výbore a Vince chce, aby Claire kandidovala a Harry chce, aby kandidovala Sandra a mieni jej ako predseda výboru k výhre dopomôcť. Tess organizuje Clairinu kandidatúru. Meg bola pri práci mimo, lebo Terry kúpil pozemok, kde si postavia dom a záhradu. Sandra oznámila Claire, že kandiduje a chce, aby vycúvala, ale Claire nemieni. Tess urobí Claire prejav, aby porazila Sandru. Vince sa informoval u Alexa, ako je to medzi ním a Claire. Jodi sa buchla do Nicka a Tess by nevadilo, keby s ním niekto chodil, lebo má Dava. DR je v karanténe, lebo 2 kravy a 2 teľatá zdochli na vírus. Claire dala Charlotte Alexovi. Charlotte bude prvú noc bez mamy. Meg možno dostane výplatu neskôr. Claire povedala o karanténe Harrymu, ale nie Sandre. MegTerry nemajú peniaze na splatenie hypotéky. Terry nechce predať LP-čka, ani si nechce požičať od Harryho. Medzi Alexom a Vincom je dusno. Meg sa snažila vyžobrať peniaze od Harryho, ale Terry o tom nechce ani počuť. Jodi sa rozhodla chodiť s Tobym, kým sa rozhýbe Nick, ale Toby sa nedostavil na rande. Jodi dala Tobymu kopačky, ale rande malo byť až na druhý deň a preto ho Toby zrušil. O karanténe sa dozvedeli aj voliči a nechcú Claire vo výbore. Claire je jasné, že je za tým Sandra, ale rozhodla sa rezignovať. Sandra chce Meg dať 2 000$. Davove testy ukázali chemické znečistenie a karanténa nehrozí. Meg striekala burinu zlou chemikáliou, pretože sa nesústredila na prácu, lebo Terry na ňu tlačil kvôli ceste do banky. Meg prijala ponuku od Sandry. Meg sa Terrymu priznala. Nick doviezol Charlotte domov. Becky navrhla Jodi, aby pozvala Nicka na rande, ale nevyšlo to. Dave dal Tess snubný prsteň. Claire, Jodi a Becky hnali kravy z karantény späť na DR pretože sa ich chystajú predať. Vince pozval Claire na rande. Tess presvedčila Claire, aby opäť kandidovala. Keďže má Meg pozemok musí hlasovať vo voľbách a Sandra chce, aby jej dala hlas, keďže jej pomohla. Meg Sandre vrátila peniaze, lebo môže voliť iba jedného človeka. Nick povedal Jodi, že ju má rád a ju to zmiatlo. Dražbe sa nedarilo, lebo Clairinmu dobytku nikto neveril, ale Claire im vyčistila žalúdky a draž ba sa rozbehla. Claire nakoniec získala miesto vo výbore. Alex si vybíjal hnev na Vinca na dreve a Claire si vybíjala hnev na Alexa na podkove.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode