austrálsky farmársky seriál

3x17 (61) - A Slight Interruption (Chvíľka oddychu)

Claire nezvláda naraz aj dieťa, ktoré ešte nemá meno, a aj farmu. Navyše všetkých začnú ohrozovať pštrosy a Dave chce odpoveď na otázku, či si ho Tess vezme...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Elizabeth Packett
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Charlie Clausen (Jake Harrison); Marshall Napier (Harry Ryan); Sarah Hart/Alicia Hart (Charlotte McLeod)

Malá budí Claire každé dve hodiny. Claire s ňou ide do mesta. Malá ešte nemá meno. Harry chce koncom týždňa použiť cestu, ale DR svoju časť ešte neupravil. Claire nezvláda prácu aj dieťa. Dave chce od Tess odpoveď na otázku a Jodi aj Meg došlo o čo ide. Pštrosy ohrozujú farmu. Alex aj Harry navrhli meno pre malú. Becky skončila tretia a rozmaznáva svojho koňa a jazdí strašne pomaly. Voda netečie, pretože pštrosy poškodili prívod a Jodi jeden ďobol. Claire a sa bojí o malú. Tá má radšej Terryho ako Claire. Meg dala Claire pumpu na odsávanie mlieka. Meg sa snažila Claire pomáhať. O Tess a Davovi vie vďaka Jodi aj Alex a Nick. Claire tečie mlieko. Claire spacifikovala Meg, ktorá sa jej snažila len pomôcť. Meg si vylievala srdce u Terryho. Jodi, Alexa a Nicka napadlo zasadiť na cestu chránenú rastlinu, o ktorej Jodi robila prácu do školy a nemožno ju vykopať. Tess sa snažila zistiť o Davovi čo najviac, pretože sa nechce ponáhľať do svadby. Tess chce od Dava chlp z jednorožca ako v rozprávkach. Plienky došli. Becky sa bojí o koňa. Becky chce 2 deti. Claire dala malej plienku z košele. Pštrosy sa dostali do domu a Claire pred nimi utekala. Meg a Tess sa ju snažili upokojiť a pomôcť jej. Claire si myslí, že je zlá mama, pretože nič nezvláda. Alex, Nick a Jodi sa rozhodli nepracovať kvôli rastline a Harry im na to skočil. Jake nevie, či chce mať deti a Becky či chce mať deti s Jakom. Tess zavolala ku Claire Alexa. Claire si vytiahla lístok z Alexovej šiltovky s menami a dieťa sa má volať Alexandra. Claire zaspala. Claire sa celú noc starala o malú. Tess ju kúpala. Jake sa udobril s Becky a Becky mu vysvetlila, že nič lepšie ako koňa nikdy nemala a preto si budúcnosť vysnívala už v detstve.  Harry doviezol botaničku. Jodi mala rastlinu od jedného chlapíka a Harry to zistil, lebo botanička ju tam videla. Tess Nickovi všetko vysvetlila a Nick Dava ľutuje. Tess mu povedala, že Dava miluje. Pštrosy utiekli na Killarney a zožrali tam krmivo. Claire sa s Meg udobrila. Dave doniesol Tess králika Jednorožca a Tess povedala áno. V Alexovej šiltovke bolo na všetkých lístkoch Alexandra. Malá sa volá Charlotte Prudence McLeod. Tess, Claire a Charlotte sa vydali do mesta.

 

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode