austrálsky farmársky seriál

3x09 (53) - House Of Cards (Domček z kariet)

Za Becky príde návšteva KylieBrickova sestra, ktorej sa vôbec nepáči jej vzťah s Jakeom a Harry sa dozvie krutú pravdu o Alexovi...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Charlie Clausen (Jake Harrison); Kathryn Hartman (Sally Clements); John Jarratt (Terry Dodge); Catherine Wilkin (Liz Ryan); Jovita Lee Shaw (Kylie Buchanan); Marshall Napier (Harry Ryan) & Chelsea  Bruland (Jessica Carter)

Harry kúpil Liz perly na 30. výročie manželstva. Jess prezradila Alexovi, že Claire chodila s Petrom, keď on chodil s ňou. Liz sa perly páčili. Liz sa snažila ClairePetra kryť, aby sa HarryAlex nič nedozvedeli. Brickova sestra Kylie prišla za Becky. Kylie odišla z práce, aby sa stala vidiečankou. Kylie bude robiť na DR zadarmo. NickTess majú za sebou prvú úrodu. Na Lizinej večeri boli aj ClaireSally. Harry podpichuje Claire kvôli tehotenstvu. Tess odmietla pozvanie na Lizinu večeru. Liz sa preriekla, že Alexov pôrod bol vyvolaný. Harry začal Liz podozrievať. Liz sa Harrymu pod nátlakom priznala, že Alex nie je jeho syn. HarryLiz sa na 30-výročie pohádali a Harry začal ničiť nábytok. Liz do toho zatiahla aj Claire a Alexa to vzalo. Alex zničil tabuľu Killarney, kde bolo napísané, že je Harryho syn. Claire o tom povedala aj Tess. Claire sa bojí o AlexaTessNicka. Liz vysvetlila Nickovi, že si nemohla dovoliť dieťa za slobodna. Liz Harryho milovala a Alexov otec bol ženatý. Nick sa snažil dohovoriť Harrymu. Alex išiel do krčmy a pozval Jess. Jake doniesol Becky raky. Jake spoznal Kylie. Alex sa opil a Jess ho utešovala, no objavila sa tam Claire. Claire sa snažila Alexovi pomôcť a pobozkali sa. Becky šla na rande s Jakom. Kylie sa pohádala s Becky aj s Jakom, pretože viní Becky za Brickovu smrť. Nick prišiel po Alexa a ponúkol mu miesto na Wilgul. Claire si robí výčitky. Nick prišiel za Tess s pivom. Kylie už nebýva s Becky, ale s Jodi. Jodi sa snažila Kylie vysvetliť Beckyno počínanie na príklade s Albertom. Nick sa bojí, že by Alex opustil rodinu nadobro. Sally zháňala NickaTess. Nick vonku zaspal. Alex dorazil opitý na Killarney a počul Liz ako sa snaží Harrymu ospravedlniť. Harry už nepovažuje Alexa viac za svojho syna. Harry sa chce dať rozviesť. Sally vadí, že Nick ju nezapája do svojich problémov. Nick stále považuje Alexa za brata. Kylie sa snažila pomôcť Becky, ale ona ju odbila. Alex sa zastavil na DR pocvičiť koňa. Sally skoro zaškrtil stroj a je naštvaná na NickaTess. Becky všetko vysvetlila Kylie. Liz bude bývať vo Fisheri. Harry zničil perly. Liz odišla a poprosila Claire, aby sa postarala o Alexa a myslela si, že ona bude prvá odprevádzať Tess a nie opačne. Harry sa snažil ospravedlniť Alexovi, ale Alex nechce mať za otca Harryho a odišiel z Killarney. Sally nevie aké má miesto v Nickovom živote a nevie, či má zmysel ostávať na Wilgul. Becky odložila veci po Brickovi a dala sa dokopy s Jakom. Tess sa spýtala Claire, či ju berie za sestru, alebo za nevlastnú sestru. AlexNick začali spolu vymeriavať plot.

_______________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/309.html

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode