austrálsky farmársky seriál

3x02 (46) - Better The Evil You Know (Diablova žena)

Objavil sa nový veterinár Dave, ktorý sa začne točiť okolo Tess, ktorá sa mu snaží odolávať, ale vďaka Liz a kamerám na Killarney sa dostanú do nepríjemnej situácie...

___________________________________________________________________________________________________

Scenár: Vicki Madden
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: Ben Mortley (Alberto Borelli)Marshall Napier (Harry Ryan); Charlie Clausen (Jake Harrison); John Jarratt (Terry Dodge); Catherine Wilkin (Liz Ryan)Kathryn Hartman (Sally Clements)

Tess chce pomáhať Claire s cvičením. Harry, Liz a Alex doniesli kráľa Harolda, aby pomohol DR s insemináciou. Claire prijala Harryho pomoc a Tess sa nepáči, že sa na DR tak pchá. Alex a Harry si rozumejú. Nick oznámil Tess, že majú v obilí slimákov. Meg poslala len Alberta za Jodi. Nick si myslí, že Tess všetko komplikuje. Sally chce Claire pomôcť s cvičením. Liz je na Sally milá, ale na Tess nie. Nick povedal Sally o dieťati pravdu. Becky chcela ísť do knižnice, aby sa pozrela do novín, ale Meg jej povedala, že Brick sa už nevráti rovnako ako Kevin. Alberto privítal Jodi. Kráľ Harold si poranil nohu, ale Harry to zaplatí. Jodi nie je veľmi happy, že je späť. Tess zavolala Dava. Dave si z nej robil srandu, lebo ho musela pred býkom objať. Jake a Terry priniesli kamery, lebo priniesli kamery, lebo Harry chce sledovať býka. Claire s tým súhlasila, ale Tess tomu neverila. Všetky privítali Jodi a ona im rozdala darčeky. Harry a Liz si všimli vďaka kamerám Dava a Tess. Meg a Terry sa dohodli, že pôjdu na rande. Sally prišla cvičiť s Claire a povedala Tess, že dostali na Wilgul fotky Dava a Tess a Jodi a Becky ich tiež našli v compe. Tess má nervy na Harryho a rozhodla sa zničiť kamery. Jodi nikto z Londýna nepíše. Jodi sa nechcela vrátiť a nechce byť na DR. Tess viezla kamery na Killarney. Claire šla za ňou a mala nehodu. Tess sa bavila s Claire o dieťati. Meg povedala Jodi, že Alberto ju miluje, a že za všetky úspory kúpil letenku. Tess vymieňala rezervu. Claire sa bojí rôznych chorôb a ide povedať Harrymu pravdu. Jodi hľadala Alberta a zašla k Becky a našla u nej rozsiahlu nástenku o Brickovi. Jodi upokojovala Becky, lebo sa jej hľadanie nedarí a chce jej pomôcť cez internet. Jodi sa ospravedlnila Albertovi a udobrili sa. Claire našla na Killarney len Liz a koníka pre bábo. Nick vyriešil problém so slimákmi. Meg si myslí, že Tess žiarli na Sally. Dave chcel znovu pozvať Tess na večeru. Alberto požiadal Jodi o ruku, ale ona to neprijala kvôli Becky. Claire a Liz čakali na Harryho a Claire povedala Liz, že otcom je Peter. Liz to nechce Harrymu povedať, lebo mu to s Alexom teraz funguje. Liz povedala Harrymu, aby dovolil Claire a Alexovi dýchať. Tess sa s Davom bavila o fotkách. Becky boxovala a Jake sa jej pýtal na Bricka. Becky počula, prečo si Jodi nechcela zobrať Alberta a povedala jej to. Harry doniesol koníka na DR a chce si vziať Harolda späť. Tess došlo, že fotky rozoslala Liz. Liz jej pohrozila, aby to nepovedala Claire, lebo by ju to mohlo ohroziť. Meg a Terry si upresnili rande. Alberto a Jodi im povedali, že sa budú brať. Meg a Terry mali rande v autokine a Meg sa bála, ako urobí svadbu za 3 týždne.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode