austrálsky farmársky seriál

3x16 (60) - Seeing The Lights (Svetlá na oblohe)

Tess zbadala nad cestou tri svetlá, ktoré sú podľa nej znamením. Claire začína rodiť, ale je sama, pretože Tess zatiaľ bojuje o život v sile so zrnom...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Ysabelle Dean
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Inge Hornstra (Sandra Kinsella); Marshall Napier (Harry Ryan)Doris Younane (Moira Doyle); Sarah Hart/Alicia Hart (bábätko) & Eliza Moloney (Angela)

Tess v noci nemohla spať a videla 3 statické svetlá. Claire ich tiež videla, ale má na to logické vysvetlenie. Tess to považuje za znamenie, len nevie, či je dobré, alebo zlé. Všetky cvičili generálku pred pôrodom a sú nervózne, len Claire to berie v pohode. Moira ich poprosila, či môže s tímom sledovať svetlá. Tess chcela ísť až do Fisheru, ale zdržali ich práce na Harryho ceste. Claire ju donútila zastaviť kvôli baranovi, ktorý sa zasekol v plote. Vrátili sa na DR a zavolali Dava. Nick oznámil Tess, že majú v sile mole a treba ich vyhubiť plynom. Dave požiadal Tess o ruku, ale ju to zaskočilo, no Nick ju zachránil pred odpoveďou. Sandra sa ospravedlnila Alexovi za seba a Harryho. Alexovi sa ten vzťah nepáči. MegBecky ohovárali HarryhoSandruAlex sa pri nich zastavil a ponúkol im pomoc s generátorom, lebo nechce ísť na trh, kde budú aj HarrySandra. Alex povedal Harrymu, že ho Sandra využíva a aj o ich flirte, ale Harry to už vedel. Claire kontrolovala Blaze a pri starej ovčiarni videla dievčatko Angelu v kostýme anjela. Angela je Moirine najmladšie dieťa a hovorila Claire o útrapách materstva. TessJodi pomáhali Nickovi so silom a keď sa objavil Dave, Tess chcela vyliezť na silo. Tess povedala Davovi, že na takú odpoveď potrebuje čas a povedala mu, že mu zavolá. Tess vyliezla na silo a Nick za ňou, aby sa jej spýtal na Dava. Tess spadla do sila a Claire vtedy spadol pohár. Tess sa v zrne začala potápať. Angela vystrašila Claire, našla mačku, ale stratila paličku. Už aj Meg vie o sile. Moira si prišla po Angelu. Claire jej pohľadá paličku. Moira mala vidinu, že Claire drží nejaký chlap na rukách. Meg, BeckyJodi spúšťali Nicka do sila. Alexa zastavili opravy, tak šiel bočnou cestičkou. Claire našla paličku a začala mať kontrakcie. Nick sa snažil Tess zapnúť postroj, ale prepadla sa hlbšie, ale nakoniec ju Nick odtiaľ vytiahol. Becky, JodiMeg ich oboch vytiahli pomocou auta. Alex na ceste zapadol. Všetci sa potom o Tess starali. Tess sa poďakovala Nickovi. Claire začala rodiť. Baby zastali, lebo sa im prehrial motor a narazili na Angelu a ona povedala Tess, kde je Claire. Tess ju našla, ale do nemocnice to nestihnú. Angelu vrátili Moire. Jodi mala záujem o karty. Nick čakal na DR na Tess a objavil sa Dave. Začalo sa zmrákať a Claire rodila v ovčiarni a Alex ich našiel. AlexTess pomáhali Claire porodiť. Claire povedala Alexovi, že ho nenávidí a potom, že ho má rada. Terryho si pomýlili s tajomnými svetlami. Svetlá sa objavili nad ovčiarňou, kde Claire porodila dievčatko a všetci ich sledovali. Alex niesol Claire v náručí. Tess na druhý deň nepovedala Claire, čo sa jej stalo. Prišli Moira a Angela a Claire jej dala paličku. Nick im povedal, že svetlá boli vlastne horiace plyny z Harryho cesty. Terry nechal mačku Angele. Claire dovolila Alexovi popestovať si bábo.

_________________________________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/316.html

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode