austrálsky farmársky seriál

3x18 (62) - Old Beginnings (Čo sme si, to sme si)

Dave a Tess majú starosti so svadbou a Claire s Petrom, ktorý sa chce tiež starať o Charlotte a navyše niekto kradne ovce, kvôli vlne a kvôli dlhom...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Denise Morgan
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Charlie Clausen (Jake Harrison); Marshall Napier (Harry Ryan)Rodger Corser (Peter Johnson); Luke Ford (Craig Woodland); Sarah Hart/Alicia Hart (Charlotte McLeod)

Charlotte mala krstiny. Terry všetko natáčal a Claire dal príbor. Meg mala príhovor. Dorazil Petr. Claire poslala Petrovi list, v ktorom mu oznámila, že má dcéru. Claire všetko Petrovi vysvetľovala. Claire nechce od Petra peniaze, iba jeho meno. Petr chce test DNA. Dave oznámil všetkým zásnuby s Tess a Becky tak prehrala stávku s Jodi. Harry má parochňu. Becky by bola radšej, keby rodičov nepoznala. Craig doniesol Jodi poštu a pozval ju na rande, pretože sa môže stať boháčom. Na DR sa objavil ľubovník. Claire nechce postreky a chemikálie okolo Charlotte a ovce by mohla nahnať len na Killarney, čo nechce. Petr si čítal list od Claire. Harry sa zaujíma len o Sandru a o zvieratá sa stará Jake, preto dovolil Becky nahnať ich ovce na Killarney. Nick a Tess sa bavili o svadbe. Nick si myslí, že by si to Tess mohla rozmyslieť a Tess sa to snaží urýchliť. Tess chce mať s Davom skromný obrad. Becky klamala Claire o ovciach a niekto ich ukradol. Claire nechce, aby Charlotte nepoznala otca. Tess má strach z výšok a Dave z hĺbok. Dave chce netradičnú svadbu a veľmi rýchlo. Dave a Tess sa snažili presvedčiť úradníka, aby sa mohli vziať skôr. Tess mu zahrala divadielko a snažila sa ho podplatiť. Keďže veterinár zachránil úradníkovi psa, pomôže im a Dave a Tess sa môžu vziať skôr. Jake oznámil Becky, že ukradli ovce. Ovce vrátili bez vlny. Petr sa staral o Charlotte, ale nechce dovoliť Claire použiť svoje meno, pretože sa opäť nasťahoval k rodine a nechce jej ubližovať. Jodi a Becky našli na internete fotky z kamier Killarney, kde sú odfotené ovce aj auto únoscov. Ovce boli ostrihané u Harryho. Claire sa v Becky zmýlila. Tess a Dave nemôžu nájsť človeka, ktorý by ich zosobášil. Harry chcel, aby Claire všetko zaplatila, ale keď zistil, že za to môže Jake, tak ho vyhodil. Claire povedala Harrymu, že sa vôbec nezmenil. Jodi sa snažila vykrútiť zo zodpovednosti za ovce, ale spolu s Becky hľadali strihačov a našli pneumatiky ich auta. Petr havaroval, keď sa snažil vyhnúť Craigovi. Petr je na tom zle, je v bezvedomí. Alex a Nick sa ho snažili dostať von aj pomocou Craigových tlakových kliešťov. Objavila sa Claire a rozprávala sa s Petrom. Jake oznámil Becky, že ho vyhodili. Nick uvoľnil sedadlo a Alex otvoril dvere. Dorazila aj sanitka. Jodi spoznala Craigovo auto a našla v ňom vlnu. Craig si myslel, že ovce sú Harryho. Craig má dlhy. Petr sa z toho dostane. Harry si dal parochňu dole. Terry sa rozhodol Craiga založiť. Alex sa Petrovi ospravedlnil. Petr podpísal žiadosť o Charlottin rodný list a Claire mu dala fotku Charlotte.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode