austrálsky farmársky seriál

3x01 (45) - Fairy Tale Ending (Koniec rozprávky)

Becky hľadá Bricka a Claire sa konečne vracia z nemocnice načo Tess reaguje prípravou uvítacieho večierka a podpísaním novej zmluvy s ACH...

___________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: Ben Mortley (Alberto Borelli)Marshall Napier (Harry Ryan); Charlie Clausen (Jake Harrison); John Jarratt (Terry Dodge); Catherine Wilkin (Liz Ryan)Kathryn Hartman (Sally Clements)

Claire sa snívalo o ružových a modrých ovciach. Alberto pomáhal zháňať kravy a Alex na nich z vrtuľníka dozeral. Alex prišiel po Claire. Claire bude musieť brať lieky, používať palicu a nesmie jazdiť. Tess stretla Nicka pri plote a pozvala ho na večierok pre Claire a chcela vedieť, či s niekým príde a objavila sa Sally, ktorá teraz žije u Nicka. Becky našli v nemocnici chlapa podobného Brickovi a ide sa za ním s Jakeom pozrieť. Jodi sa ozvala Meg a potrebuje peniaze. Becky často chodí hľadať Bricka a Meg sa to nepáči. Alex musel zastaviť, aby sa Claire mohla z výšky pozrieť na DR. Tess dala urobiť nové vráta. Claire privítala len Meg, ale nakoniec sa objavila aj Tess a Roy. Claire dokrivkala do izby a zaujímal ju dobytok. Claire chce zrušiť zmluvu s ACH. Meg a Alberto sa bavili o Jodi. Tess podpísala zmluvu, ktorá sa nedá zrušiť a Claire sa to nepáči. Claire sa nepáči takmer všetko, čo Tess urobila, ale Tess jej chce len pomôcť, keďže je tehotná. Harry a Liz prišli pozrieť Claire a ona sa im rozhodla povedať, že Alex nie je otec. Liz a Harry aj tak ponúkli Claire pomoc. Harry a Liz si v skutočnosti myslia, že Claire klame. Tess nedovolila Claire jazdiť. Ten chlap nebol Brick. Harry a Liz povedali Alexovi, čo si myslia o Claire. Becky sa vrátila a Claire ju poslala umývať riady, aby si mohla zajazdiť. Meg sa rozhodla, že Jodi už prachy nepošle. Claire jazdenie vyčerpalo. Alex pri hľadaní býka videl ako stádo smeruje na Claire a snažil sa ho odohnať, ale spadol s vrtuľníkom. Claire ho z neho vytiahla. Nick, Tess, Meg a Alberto ich našli a pomohli im. Claire aj dieťa sú OK. Aj Alex je OK. Liz si myslela, že to bola Tessina chyba, že Claire jazdila. Alberto zasadil olivovníky a dal im mená Jodi a Alberto. Becky chýba Brick. Claire kontrolovala Tessino účtovníctvo. Meg Tess ukľudňovala, že Claire to prejde, keď sa bábo narodí. Harryho netrápil vrtuľník, ale bojí sa, že ho Alex nepustí k dieťaťu. Dorazil nový veterinár Dave a Claire sa naňho naštvala, lebo spomenul Petra. Dave prišiel inseminovať kravy a zabával Becky a Tess. Jodi poslala ďalšie video, kde bola s nejakým chlapom a chce ďalšie peniaze. Alex ponúkol Claire manželstvo, ale Claire nechce prísť o kamaráta. Dave sa snažil pozvať Tess na večeru. Meg robila občerstvenie. Alberta zaujíma Declan. Meg zaujímala Jane a Terry jej povedal, že sa rozišli. Alex a Claire sa dohadovali, čo povedia. Liz navrhla, že by Sally mohla Claire pomáhať cvičiť. Tess zaujímal Nickov ľúbostný život. Claire a Alex povedali Harrymu a Liz, že sa brať nebudú, a že Alex je otcom. Harry to musí predýchať a mal prípitok na dieťa. Alberto dúfa, že Jodi sa čoskoro vráti, lebo jej poslal letenku a Meg to potešilo. Dieťa Claire koplo a potom sa s Alexom doberali.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode