austrálsky farmársky seriál

3x10 (54) - Three Little Words (Tri slovíčka)

Alex má problémy s peniazmi a Harrym, Kylie začína rebelovať a Dave flirtuje s Tess, čo sa nepáči Nickovi, ktorý musí urovnávať vzťah so Sally...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Dave Warner
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: Charlie Clausen (Jake Harrison); Kathryn Hartman (Sally Clements); John Jarratt (Terry Dodge); Catherine Wilkin (Liz Ryan); Jovita Lee Shaw (Kylie Buchanan); Marshall Napier (Harry Ryan)

Alex má neplatnú kreditku a nechce mať s Liz ani s Harrym nič spoločné. Alexove peniaze sú nekryté vďaka Harrymu. Alex nemá právo na Killarney. Dave sa prišiel pozrieť na Meginho koňa Star, lebo má artritídu. Alex musí pracovať, aby mal prachy. Nick prišiel za HarrymTerryJakom sa radšej vytratili. Sally vadí Alexov bordel. Claire nemôže požičať Alexovi peniaze, ani keby chcela. Jodi, KylieBecky išli opraviť prasknuté potrubie, ale Becky nechce, aby Kylie aktívne pracovala, pretože ju nechtiac ostriekala. Tess má problémy s túžiacim Davom. Harry chce, aby sa Alex vrátil na Killarney, ale Alex nechce. Sally si prišla pocvičiť s Claire a prezradila Alexovi, že Nick išiel urovnať zmätok. Nick šiel poprosiť Liz o peniaze, ale Alex nechce pomoc od nikoho, ani od Nicka. Claire sa stratili hodinky. Harry si hnev ventiloval na TerrymJakovi. Sally by stačili k spokojnosti tri slovíčka od Nicka. Becky nenechá Kylie pracovať, aby nemusela s Jodi všetko opravovať. Všetky, až na Kylie šli zháňať utekajúci dobytok a Kylie vzala Star a prehnala ju. Meg je z toho mimo. Dave chce Star liečiť domorodými spôsobmi. Becky sa snažila ospravedlniť Meg za KylieMeg jej vysvetlila, že ju nemala brať na DR ak za ňu nevie prevziať zodpovednosť. Sally sa cíti posledná za všetkými a stráca s Nickom trpezlivosť. Becky nie je dobrá učiteľka a keďže jej to neide, vyhodila Kylie. Dave a Tess pripravovali liek pre Star. Podľa Terryho sa Harry snaží nútiť Alexa naspäť peniazmi. Terry utešoval Meg, pretože je jej ľúto Star. Nick sa udobril so Sally. Claire sa snažila Alexovi dohovoriť, že nemal hrozný život. Becky sa rozhodla problémy riešiť a nie sa ich zbavovať, preto vzala Kylie späť. Dava napadlo usporiadať súťaž s rakmi a Kylie vyhrala. DaveTess mali rande v noci pri ohníčku. Sally povedala Nickovi, že nemôže bývať na Wilgul, že im to neklape a nechce skončiť ako LizHarry, preto sa rozhodla vrátiť do mesta. TessDave sa pobozkali. Nick vyprevadil Sally. Sally si neželá jeho návštevy v meste a odišla. Prírodné lieky zabrali. TessDave si naplánovali večeru. Becky učila Kylie obrábať stroje. Nick videl DavaTess, keď sa pobozkali a doniesol Tess peniaze za pšenicu. Harry doniesol Alexovi papiere a jeho peniaze už sú v poriadku. Alex si môže od Nicka kúpiť pol Wilgul. Alex chcel zavolať Liz, no ona z Fisheru odišla. TessClaire pomáhali Star plávať a potom plávali aj Claire na pneumatike s Royom a Alexom.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode