austrálsky farmársky seriál

3x06 (50) - The Wedding (Svadba)

Alberta a Jodi čaká veľký deň, ich spoločná svadba. Dokonca sa objaví aj Kevin, ale Jodi začínajú hrýzť pochybnosti...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Jeff Truman
Réžia: Richard Jasek
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: Ben Mortley (Alberto Borelli)Charlie Clausen (Jake Harrison); Kathryn Hartman (Sally Clements); John Jarratt (Terry Dodge); Catherine Wilkin (Liz Ryan); Luke Ford (Craig Woodland); Marshall Napier (Harry Ryan); Richard Healy (Kevin Fountain)

Alberto natáčal predsvadobné prípravy. Kevin sa vrátil. Kevin si oťukával Alberta. Meg sa Kevinov príchod veľmi nepáči. Vypadla elektrina a Jodi robí paniku. Kevin sa správa milo k Meg. Aj Nick, AlexJake sa predstavovali Albertovej rodine. Becky hnala ovce cez cestu, ale cez ňu spadol elektrický stĺp. TessMeg odišli pomáhať so stĺpom a Jodi ostala na krku Claire. Na svadbu dorazili aj DaveSally. Claire žehlila Jodi vlasy starým spôsobom. Jodi nevie, čo si má myslieť o Kevinovi. Medzi TerrymKevinom je napätie a skoro sa pobili. Stĺp je odstránený. Dave bol už 2x ženatý. Becky opravila elektrinu. Jodine kamošky sa sťahujú do mesta, alebo idú do cudziny, čo im Jodi závidí. Kevin sa snažil udobriť s Meg. Terry si myslí, že Kevin sa k Meg vracia. Meg sa s Terrym rozišla, lebo si myslí, že jej neverí. Kevin doniesol Jodi detské črievičky. Jodi došlo, že Kevin pre ňu veľa neznamená, lebo sa nesprával ako skutočný otec. Liz dorazila na svadbu, aj keď mala migrénu. Družičkami boli Becky, ClaireTess a družbami Alex, NickJake. Jodi viedla k oltáru Meg. Jodi sa nedarilo rozbiť pohár. Terrymu došla kazeta v kamere. Becky opravila aj reprák. Dave sa s prvou ženou rozviedol, lebo boli príliš mladí a druhá mu zomrela pri autonehode. Liz sa snažila uistiť, že  sa nič čo sa povedalo na rozlúčke neprezradí. Jodi ušla od svadobnej knihy, lebo si uvedomila, že nechce mať hneď deti a nechce to čo Alberto. Meg z toho viní Kevina. Alberto Jodi dohonil. Jodi ešte nie je pripravená. Meg sa snažila Jodi pomôcť a povedala jej o svojich problémoch so svadbou. Svadba bude anulovaná. Kevin zasa odchádza. Becky povedala Jodi, že by mala povedať pár slov ľuďom, ktorí ostali. Jodi sa im ospravedlnila. Alberto nechce byť s Jodi iba priateľ. MegTerry povedali o svojom vzťahu ostatným hosťom. Alberto odišiel a Jodi zakopala prstene k olivovníkom.

_______________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/306.html

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode