austrálsky farmársky seriál

3x12 (56) - Sins Of The Father (Otcove hriechy)

Jakeovo tajomstvo o rodine sa prevalí a Becky z toho nebude vôbec nadšená a rozhodne sa na rodinnej večeri správať ako pankáčka. Jodi s Nickom idú na ňu dávať bacha a Kylie sa zatiaľ učí šoférovať...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Shane Brennan & Guila Sandler
Réžia: Bill Hughes
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Charlie Clausen (Jake Harrison); John Jarratt (Terry Dodge); Jovita Lee Shaw (Kylie Buchanan) & Peter Green (Milos Cosak); Corey Page (Damien Cosak)

Claire chce predať Raketu. Becky spoznala Jakovu bohatú rodinu a Damian, ktorý pomáhal zachraňovať koňa je jeho brat. Damian si myslí, že Jake je tu len kvôli zábave. Raketu predali za 7 500$. Jodi učila Kylie šoférovať a zistila, že si z autoškoly nič nepamätá a keď hľadala príručku našla u Kylie súdne predvolanie a ukázala to Meg. O Jakovi vie aj Jodi a Meg. Becky vrazila Jakovi pred Terrym, pretože sa bojí, že si s ňou len užíva. Jodi to pomáhala Becky zvládnuť a myslí si, že je skvelé, že Jake je bohatý. Jake uistil Terryho, že sa nestal predákom preto, že je boháč. Jake nevie otcovi odpustiť, že opustil rodinu a ten pozval Jaka na večeru. Claire, Meg, Jodi a Kylie oddelili Blaze od Fénix. Nick kúpil Raketu, aby dal peniaze ClaireAlexovi. Becky si myslí, že Jake sa za ňu hanbí a on ju pozval na večeru. Fénix nechce žrať. Jodi vyfintila Becky a pozvala na večeru Nicka. Po Becky prišlo auto. Becky zvolila na večeru punk štýl. JodiNickom robili Becky garde a Becky sa správala neslušne, aby zistila či sa za ňu skutočne Jake nehanbí. Meg pomáhala Kylie s vodičákom. Tess je na seminári o eko-pšenici s Davom. Damian s otcom sa snažili Jaka získať naspäť pre svoje obchody. Damian sa opil. Nick o večeri povedal Alexovi a rodina Cozakovcov sa podobá Ryanovcom. Damian dal Becky šek na 50 000$, aby nechala Jaka. Meg a Jodi sa snažili Kylie dohovoriť. Roy vyplašil Fénix a ona sa vytrhla Claire a utekala za mamou, zapadla medzi rúry. Jodi odprevadila Kylie na autobus. Jake sa s Becky udobril a vysvetlil jej všetko o svojej rodine. Becky a Jake kúpili za Damianove peniaze koňa a Cozakovci odišli.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode