austrálsky farmársky seriál

3x03 (47) - The Road Home (Brickov návrat)

Becky sa konečne po dlhom hľadaní uvidí s Brickom, ale nebude to pre ňu šťastné stretnutie. Jodi sa pripravuje na svadbu a Meg sa ju chystá zaplatiť svojimi šperkami...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Giula Sandler
Réžia: Bill Hughes
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Ben Mortley (Alberto Borelli)Charlie Clausen (Jake Harrison); Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon)Kathryn Hartman (Sally Clements)

Jodi si plánuje svadbu. Becky našla Bricka v Higgins a ide za ním. Claire sa to nepáči a dala Becky neplatené voľno. Tess naháňa Claire, aby šla na ultrazvuk, ale Claire sa to nepáči. Jake ide do Higgins po pneumatiky, takže cestou zobral Becky. Tess sa zastavila za Nickom kvôli obchodom. BeckyJake chodia po okolitých farmách kvôli Brickovi. Tess sa snažila presvedčiť Alexa, aby dohovoril Claire. Alberto si pompéznu svadbu nemôže dovoliť, ale všetko platí Meg, a to tak, že predá šperky. Becky sa hľadanie nedarí, ale nevzdáva sa. Sally cvičila s Claire. Sally chce deti s Nickom. JakeBecky spali pod hviezdami. Claire sa bojí. že dieťa nemusí byť v poriadku. Alberto počul Meg, keď volala do záložní a povedal to Jodi, ktorá sa snažila zastihnúť Meg, ale tá odišla do mesta. Alex ide s Claire do nemocnice ako otec. Becky Jake naháňali chlapa, ktorý nebol Brick, len utekal pred bývalou. BeckyJake sa vracajú. AlexTess sa stavili o pohlavie dieťatka. Dieťa je úplne O.K. Alex ukázal fotky z ultrazvuku Nickovi. Becky sa ťažko vzdáva Bricka. Becky plánovala s Brickom rodinu, ale teraz je v koncoch. Becky s pátraním skončila. Jodi sa jej snažila zdvihnúť náladu, ale Becky ju vyhodila, lebo ešte nie je úplne v poriadku. Jodi sa snažila Meg presvedčiť, že chce mať klasickú svadbu. Claire si myslí, že dieťa má Petrov nos. Becky sa snívalo, že sa Brick vrátil a dal jej prsteň a povedal jej kde je. Becky šla hľadať Bricka spolu s Jodi podľa sna. Becky našla Bricka mŕtveho pod mostom aj so snubným prsteňom. Všetci to na DR preberali. Nick vymyslel meno pre dieťa. Becky bolo smutno za Brickom.

 

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode