austrálsky farmársky seriál

3x04 (48) - An Affair To Forget (Zabudni na mňa)

Svadobné prípravy sa skomplikujú, pretože Alberto neverí Jodi, lebo mala vzťah v Londýne a Tess neverí Sally, pretože si myslí, že má milenca...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Christina Milligan
Réžia: Bill Hughes
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Ben Mortley (Alberto Borelli)Charlie Clausen (Jake Harrison); Kathryn Hartman (Sally Clements) & Jonnie Cocks (Geoff “Rooster-Kohút” Clements)

Meg a Tess v meste nakupovali veci na svadbu a videli Sally s nejakým chlapom a Tess to zaujalo. Alex a Nick doniesli na DR zvieratá na podkutie a Becky to urobí, ale bude to robiť s Jakeom, čo sa jej veľmi nepáči. Alex a Nick idú kupovať motorku. Prišla aj Sally a povedala Tess, že v meste nebola. Alberto zachránil Jodin nevyvolaný film a Jodi sa zľakla a spadol jej prsteň do výlevky. Jodi povedala Tess, že v Londýne podviedla Alberta. Tess povedala Claire o podozrení, lebo Sally ten chlap volal na DR a Tess ju odpočúvala a dospela k názoru, že Sally má milenca a povedala to Claire a Meg, lebo má starosť o Nicka. Alberto by zabil toho, s kým by mala Jodi pomer. Jake sa snažil konverzovať s Becky, keď opravovali podkovy. Nick volal Tess, lebo chcel zastihnúť Sally a Tess sa ho pýtala, či niekto býva na Wilgul. Tess špehovala Sally a objavil sa milenec. Becky sa pri podkúvaní zranila. Jake jej chcel pomôcť zvládnuť túto situáciu. Jodi čaká na poštára. Jodi povedala Albertovi o prsteni. Nick si stále vyberá motorku. Tess povedala o svojom zistení Claire. Claire varovala Tess, že by sa jej za to Nick nemusel poďakovať. Jodi nestihla poštára a Alberto sa o fotkách dozvedel a Roy zničil svadobné šaty. Jodi chcela, aby to za ňu šla vyžehliť Meg, ale ona ju poslala za Albertom. Alberto sa rozhodol zrušiť svadbu a aj Becky stála na jeho strane. Nick sa vrátil, lebo ho nákup s Alexom nebavil. Becky stále myslí na Bricka, a čím viac naňho myslí, tým viac ju to bolí. Tess sa snažila zadržať Nicka pred návratom na Wilgul a povedala mu o milencovi. Milenec bol Sallin brat Geoff a Nick povedal Tess, aby sa medzi neho a Sally nemontovala. Meg sa snažila baviť s Albertom o Jodi a podvádzaní. Alberto si dokazoval, že je muž na býkovi. Tess si myslela, že to videla tak preto, lebo to tak chcela vidieť, aby mohla Sally a Nicka rozoštvať.  Alberto si myslí, že nie je muž a chce odísť domov a nemôže Jodi odpustiť. Býk sa snažil zaútočiť na Jodi a Alberto ju zachránil. Sally si prišla všetko vybaviť s Tess a chce, aby si uvedomila, že Nick jej nepatrí. Nick uistil Sally, že chce byť s ňou. Becky sa vyplakávala na Jakeovi. Alberto našiel prsteň a udobril sa s Jodi. Meg sa teší na svadbu. Claire má tehotenské chute. Sally a Nick oslavovali jeho narodeniny a Tess tam nechala darček a Alex mu ráno doniesol motorku.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode