austrálsky farmársky seriál

3x13 (57) - Jokes To The Right (Vylož mi karty)

V meste sa koná súťaž v jazdení, na ktorej sa objavila aj Sandra. Claire sa zatiaľ s Alexom učí zvládať nástrahy materstva a Tess sa verejne priznala k Daveovi...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Margaret Kelly
Réžia: Cath Roden
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: Charlie Clausen (Jake Harrison); John Jarratt (Terry Dodge); Inge Hornstra (Sandra Kinsella); Luke Ford (Craig Woodland)

Becky, Jodi a Tess trénovali jazdenie na súťaž v meste. Vyhrala Becky pred Jodi. Jodi závidí Becky koňa, lebo podľa nej môže mať za prach všetko. ClaireAlex šli na rodičovský kurz. Alex stretol Sandru. Nickove a Tessine ovce majú sliz. Tess zavolala Dava, čo sa Nickovi nepáči. Na súťaži vystúpia Tess a Dave prvý krát na verejnosti ako pár. Nickovi sa Davove postupy nepáčia, lebo chce udržať organický stav oviec. Claire nechce Alexa pri pôrode. Jake kúpil Becky super sedlo, ktoré jej Jodi závidí. Claire a Alex sa kvôli pôrodu pohádali. Alex zastavil Sandru. Aj Sandra bude závodiť. Alex flirtoval so Sandrou. Alexovi vadí, že ho Claire využíva. Craig a Terry stávkujú. Dave sa „vyfintil“ na závody. Dave sa spýtal Tess, či niekedy chodila s Nickom a povedala, že v skutočnosti nie. Alex radil Jodi ako vyhrať. Alex dal Jodi na súťaž Raketu. Medzi Claire a Alexom to škrípe aj kvôli Sandre. Dave bol rozhodcom v súťaži klobúkov a za víťazku označil neprihlásenú Tess, preto, že spolu chodia. Jodi podpichovala Becky a Jaka a dosiahla, že jej Becky požičala svoje sedlo. Nick a Tess rozoberali Claire a Alexa. Sandra aj Alex vsadili na Sandru. V súťaži vyhrala Becky; na ktorú vsadili Craig aj Terry; Jodi bola druhá, Sandra štvrtá; ktorá aj keď vyhrávala, prehrala a vsadila na seba, lebo výťažok šiel na nemocnicu; a Tess skončila piata. Jodi poškrabala Beckyne sedlo, ktoré bolo z Beckyných ťažko vydretých peňazí. Jodi bola z toho mimo. Sandra prezradila Tess, že sa uzatvárajú stávky na otcovstvo dieťaťa a Claire sa kvôli tomu na verejnosti pohádala s Alexom, pretože si myslí, že Sandre donáša. Dava verejne vyznal v básni lásku Tess a prerušil tak hádku Claire a Alexa. Dave dal Tess za rande 8 bodov z 10. Claire sa rozhodla porozprávať s Alexom a povedať všetko Petrovi. Terryho systém vyšiel, ale Terry nestavil, aby sa nestal závislým. ClaireAlex sa udobrili a zistili, že by im to neklapalo. Ovce sa uzdravujú. Nick a Tess sa dohodli na 100%-nom eko-chove. Alex zasa stretol po ceste Sandru, ale neprijal jej pozvanie na drink. Claire bolo z rozchodu smutno a Tess ju upokojovala. Jodi vrátila Becky sedlo. Becky ukázala Jodi, že ona má viac šťastia v živote, pretože má Meg. Claire vzala na kurz Tess.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode