austrálsky farmársky seriál

3x23 (67) - The Ties That Bind (Putá, ktoré zväzujú)

Alex a Claire odchádzajú do Melbourne, kde sa má Alex strenúť so svojím pravým otcom Bryceom a Claire tu má schôdzku s ministrom a Jodi sa snaží flirtovať s Nickom...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Dave Warner
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Marshall Napier (Harry Ryan); Sarah Hart/Alicia Hart (Charlotte McLeod); John Stanton (Bryce Redstaff) & Damien Hill (strážnik); Belinda Bromilow (Ashleigh Redstaff)

AlexClaire a Charlotte idú do Melbourne. Alex tam chce stretnúť pravého otca a Claire kvôli schôdzke s ministrom. Meg chce od Claire učebnice angličtiny, Terry platne a Jodi prádlo, kvôli Nickovi. Claire neverí ani hotelovému personálu. Minister presunul Claire na iný termín. Claire neovláda hypermoderné zariadenie. Becky nechce vidieť ani Jakove listy. Dave sa prišiel pozrieť na tehotnú alpaku a Becky mu zatiaľ opraví auto. Jodi sa snaží zistiť ako zbaliť Nicka. Tess jej poradila, nech sa zameria na jeho koníčky a Dave zas, nech vsadí na nahotu. Dave a Nick súťažili v kopaní jám pre potrubie, ktoré treba opraviť. Alex videl svojho otca Bryca, právnika. Claire nevie ani zapnúť TV. Alex spoznal Bryca a prešli sa po meste. NickJodi vyhrali nad DavomTess. Dave sa snaží Jodi s Nickom pomôcť a spolu s Becky sa snažia zapojiť aj Tess. Becky opravila Davovi auto. AlexBryce obedovali v drahej reštaurácii a o všetkom sa rozprávali. Clairino stretnutie odvolali. Terry zapratal byt platňami. Claire a Charlotte sa zastavili za Alexom a Brycom. Bryce chce, aby s ním Alex odišiel na lyžovačku do USA. Claire sa zastavila v parku pri strážnikovi s koňom. Meg, Tess a Becky zháňali kravy. Tess navrhla Jodi, nech pozve Nicka na večeru. Claire naháňala na koni korčuliara, o ktorom si myslela, že je zlodej, lebo narazil do jednej ženy. Strážnik povedal Claire, kde nájde ministra. Harry doniesol Nickovi nábytok, ktorý sa Sandre nepáči a Nick mu povedal, kam zmizol Alex. Bryce nepredstavil svojej dcére Alexa ako syna, ale ako priateľa. Claire sa v dobrom stretla s ministrom aj s hotelovým personálom. Meg dostala od Terryho ihlu. Jodi sa chystá zaútočiť na Nicka. Tess zavolala Claire Jodi pripravila Nickovi šampanské a sviečky, no nedokázala sa pre ním odhaliť. Jodi a Nick si to vysvetlili a Nick chce byť s Jodi len kamarát. Tess vyskúšala na Dava jeho praktiky s nahotou. Bryce má vzťah s čašníčkou z reštaurácie. Alex sa rozhodol vrátiť na vidiek. Alex myslel na Claire a Claire na Alexa. Alex prišiel ku Claire a keďže jeho dedo bol vraj veľký tanečník vyskúšal si to s Claire. Claire a Alex zistili, že sa majú radi a pobozkali sa. Alex a Claire sa rozhodli ostať dlhšie v meste.

 

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode