austrálsky farmársky seriál

3x27 (71) - To Catch A Thief (Zlodej)

Objaví sa Clairina aj Alexova dobrá kamarátka Stevie, s ktorou si však Tess nepadne do noty a podozrieva ju z krádeže benzínu. Stevie však nie je taká nevinná ako vyzerá...

___________________________________________________________________________________________________

Scenár: Christina Milligan
Príbeh: Sarah Smith & Alexa Wyatt
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Diarmid Heidenreich (Toby Frye); Sarah Hart/Alicia Hart (Charlotte McLeod) & Andy Anderson (Race Hayley)

Tess písala Charlotte list na rozlúčku. Niekto pasie dobytok na Clairinej pastve. Je to Stevie Hall, Clairina stará kamoška. Tess spoznala Stevie. Claire a Stevie si dali závody. Toby má s hasičmi tajnú akciu a Jodi o ničom nevedela. Jodi zistila, že zmizlo seno a myslí si, že za to môže Stevie. AlexNick sa rozhodli pochytiť divoké kone. Nick má málo benzínu. Jodi vadí, že Toby jej nič nepovedal. Aj Racovi zmizol benzín a seno. Tess čaká večer operácia. Stevie si robila posmech z alpák. Stevie poznala Jacka a bez problémov sa skamarátila so Charlotte. Claire ponúkla Stevie prácu vrchného predáka.  Tess sa nepáči, že o tom rozhodla bez nej. Tess si myslí, že Stevie je zlodejka. Stevie sa ubytovala v Beckynej izbe a ukryla si balíček. Stevie pred niekým uteká. Tess sa snažila získať na svoju stranu Alexa a Nicka. Nick bude krotiť divokú kobylu. Stevie spoznala Jodi a začala ju komandovať. Stevie chytila býčka. Stevie sa zvítala s Alexom a spoznala Nicka. Jodi zistila od Nicka, že žiadna tajná akcia neexistuje. Aj u Harryho sa kradlo. Stevie uistila Tess, že ona nie je zlodej. Stevie už vie, čo je s Tess. Stevie má dcéru. Stevie si bez povolenia požičala Nickovu motorku. Claire a Tess idú do nemocnice. Stevie a Jodi chcú chytiť zlodeja. Tess má strach z operácie. Alex prišiel Claire pomôcť všetko zvládnuť. Tess sa snívalo, že Nick na ňu volá, a keď mu otvorila dvere, povedal jej „Zostaň“ a pobozkali sa. Stevie naplnila barel vodou. Stevie a Jodi chytili zlodeja. Jodi si myslí, že zlodejom je Toby, ale zlodejom je Race, lebo je na dne. Tess je už naspäť, odpočívala a rozhodla sa Stevie ospravedlniť. Toby sa zastavil za Jodi a prezradil jej tajomstvo. Spolu s chlapcami si požičali hasičské auto a majú defekt. Jodi bude mlčať, ale Toby bude pod jej dohľadom pracovať. Stevie vrátila Nickovi motorku a dohodla sa s Nickom, že si kúpi kobylu, ktorú už Nick skrotil. Stevine tajomstvo sú opály. Tess hovorila Nickovi o sne, ktorý mala keď bola v narkóze. Tess sa udobrila so Stevie. Claire našla Tessin list pre Charlotte. Claire sa to nepáči, pretože nechce pripustiť, že by sa Tess niečo stalo. Tess si myslí, že Claire má namiesto nej Stevie, ale Claire povedala Tess, že je pre ňu jedinečná.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode