austrálsky farmársky seriál

3x15 (59) - The Awful Truth (Kadiaľ, kadiaľ cestička)

Harry, chce využívať ľahšiu a lacnejšiu cestu pre dobytok, ktorá však vedie cez 5 pozemkov a musí s tým súhlasiť Killarney, Wilgul, Drovers Run, Sandra aj Vince...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Inge Hornstra (Sandra Kinsella); Marshall Napier (Harry Ryan); Peter Stefanov (Vince Lavise)

AlexSandra sa dali dokopy. Harry pozval na večer susedov na Killarney a Nick o tom vedel, ale Alex nie. Tess, Jodi a Becky idú strihať alpaky a Jodi chce byť moderátorka. Terry sa Meg vyhýba a chodí za tetou. Claire sa so Sandrou nebaví. Sandra príde k Harrymu, takže tam príde aj Claire. Meg chce, aby Jodi šla na univerzitu. Sandra sa snažila presvedčiť Alexa, aby dal Harrymu šancu. Na Killarney sa objavili Tess, Claire, Vince a Nick. Vince chce dať koňa do Clairinho chovného programu. Dorazili aj Sandra a Alex. Harry objavil cestu pre dobytok, ktorá vedie cez všetkých 5 spoločných pozemkov a ušetrili by sa tým náklady aj čas. Súhlasiť s tým musí väčšina, teda 3 pozemky. Tess nechce porušiť ekologický status. Claire, Tess, Alex sú proti, Vince nevie a Sandra a Nick sú za. Harry dal každému 24 hodín nech sa dohodnú pretože Wilgul je nejednotný. Alex sa nebaví s Nickom. Nick je ochotný všetko obetovať, aby sa Alex bavil s Harrym. Aj Tess sa to pozdáva, ale Claire nie. Claire šla za Vincom kvôli koňovi. Tess chce strihať lamy podľa príručky. Terryho teta je vymyslená. Tess alpaky utekajú. Zastavil sa Dave, ale Tess od neho nechce pomoc. Alex sa snažil opraviť traktor. Sandra flirtuje s Harrym. Meg sa rozhodla vyčistiť Terrymu žalúdok. Meg si myslí, že Terry má milenku. Meg to všetko emocionálne vzalo. Terry ma problémy s tým tam dole. Terry sa bojí výsledkov. Medzi Meg a Terrym je to už v poriadku. Jodi by bola rada európskou princeznou, aby mala sluhu a nemusela pracovať. Harryho s dobytkom kvôli oprave cesty nepustili ďalej a zavolal Alexovi, ale dvihol to Nick. Harry požiadal Alexa o pomoc. Jediná možnosť je hnať dobytok cez Harryho objavenú cestičku. Harry je už skoro rozvedený s Liz. Tess, Becky a Jodi sa to s alpakami nedarí a Meg Tess dohovorila, že sa nič nestane, ak si prizná chybu. Meg sa snažila pomôcť Terrymu cestou k lekárovi. Tess zavolala Dave a ostrihali lamy pomocou papuče. Harry schválil rozkopanie cesty a Claire to povedala Alexovi a Nickovi a to znamená, že Harry ich len využíval. Alex šiel za Harrym a objavil ho na Killarney so Sandrou a povedal to Claire. Terry je O. K. Meg bude študovať literatúru na večerných kurzoch. Tess sa Davovi poďakovala. Cesta sa volá podľa Vinca a to znamená, že Sandra, Harry a Vince, teda 3 pozemky nakoniec s cestou súhlasili. Alexa vzťah Harryho a Sandry prekvapil, pretože aj on s ňou spal. Nick s Alexom, aj Tess s Claire si myslia, že Harrymu a Sandre to nevydrží.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode