austrálsky farmársky seriál

3x20 (64) - Perfect Match (Ideálni partneri)

Jake a Becky sa rozhodnú chovať Beckynho Mraka u Claire, čo síce najprv vyzerá ako skvelá vec. Tess sa rozhodla usporiadať skupinové stretnutie pre nezadaných a Claire má aj tajného ctiteľa...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Jutta Goetze & Giula Sandler
Réžia: Ali Ali
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Charlie Clausen (Jake Harrison); Peter Stefanov (Vince Lavise); Diarmid Heidenreich (Toby Frye); Sarah Hart/Alicia Hart (Charlotte McLeod) & Patrick Frost (Neil Thompson); Tory Planet (Adam Glick)

Becky sa preháňala na Mrakovi. BeckyJake budú chovať Mraka na časti DR a Claire dostane polovicu zo zisku. Tess sa to páči, lebo peniaze potrebujú. Jake má s Mrakom veľké plány. Becky postavila Mrakovi ohradu. Claire chcela chovať vlastné kone, takže sa jej to veľmi nepáči. Claire sa baví, len s Charlotte a koňmi a preto sa jej snaží dohodiť chlapa. JodiToby nezvládli akciu a za trest musia vypucovať auto. Jodi a Toby sa ošpliechali. Neil doviezol Becky a Jakovi koňa. Jake bude finančne dozerať na chov. Claire sa nepáči Jakovo správanie k zákazníkom, pretože prebral Claire Neila. Tess dala Claire do zoznamky na internet. Jake zavolal Dava bez súhlasu Claire. Alex sa nepáči, že sa Claire spolčila s Jakom. Jake sa dohodol s chlapíkom, ktorý sa zle správa ku koňom a Claire Jakovi nedovolila chovať jeho kone na DR. Jakovi sa nepáči, že mu utekajú kontrakty a Becky sa snaží Claire chrániť, pretože jej verí. Claire sa pohádala s Tess. Medzi ClaireJakom sa začínajú objavovať rozpory. Alex to prebral s Nickom, pretože si myslí, že Claire nevie, čo je dobré. Claire odpovedali traja ľudia s cudziny a preto chce Tess spraviť skupinové rande. Tess pozvala Alexa a Nicka. Toby doniesol Jodi náramok a spoznal Meg. Jodi si myslí, že Toby by sa jej mal ospravedlniť, ale on si to nemyslí. Alex trénoval Vincovho koňa. Alexovi sa nepáči, že Tess robí skupinové rande, pretože vie, že to je kvôli Claire a myslí si, že na okolí je kopa solídnych chlapov. Claire sa snažila dohovoriť Jakovi a Becky, keď im došiel nový žrebec a Becky na ňu vyletela. Tess pripravila Claire zoznam o čom má rozprávať s chlapmi. Na rande prišli aj Vince a Toby. JodiToby stále rozprávali len medzi sebou. Rande si vyskúšali aj Tess a Dave. ClaireVince sa stále podpichovali. Jake chce v podnikaní niečo dokázať. Alex a Nick si nikoho nenašli. Jodi sa stále hádala s Tobym. Dave a Tess zistili, že najlepšie im je spolu. Claire si myslí, že Alex žiarli na ňu a Vinca. Becky si nie je istá partnerstvom s Jakom a je to na ňu veľa, pretože sú tu obchody, vzťah ku Claire aj vzťah s Jakom. Mäsiar Adam sa zamiloval do Meg a Terry ho zvončekom odohnal. Claire zistila, že sa cíti osamelá. Toby nechal Jodi svoje číslo. Jake uzavrel obchod a Becky, ani Claire o ničom nevedeli. Jake si myslí, že Becky je stále na strane Claire. Becky si myslí, že Jake ju využíva ako partnera, len vtedy, keď sa mu to hodí a dokonca povedal, že Mrak je jeho kôň. Do ohrady ku kobyle na oplodnenie sa dostali naraz Mrak aj iný žrebec. Keďže Mrak bol kúpený za peniaze Jakovho otca Becky mu ho nechala. Claire má nápadníka cez internet. Becky odstúpila od partnerstva s Jakom. Jake s koňmi odišiel. Toby volal Meg, že majú pohotovosť a Jodi prifrčala a Toby sa snažil dohovoriť si rande, ale nevyšlo to. Claire išla na stretnutie s nápadníkom a dostala defekt. Nápadníkom je Alex a spolu s Claire sa vydal na večeru. Becky ohradu rozložila.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode