austrálsky farmársky seriál

3x29 (73) - The Long Goodbye (Naveky zbohom)

Tess, Jodi ani Roy sa nedokážu rozlúčiť s Claire. Alex sa snaží zastreliť koňa a Stevie sa mu v tom snaží zabrániť. Konal sa pohreb a Tess dovolila Claire odísť...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Denise Morgan
Príbeh: Sarah Smith & Alexa Wyatt
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall)
Vedľajšie postavy: Luke Ford (Craig Woodland); Inge Hornstra (Sandra Kinsella); John Jarratt (Terry Dodge)Marshall Napier (Harry Ryan); Sarah Hart/Alicia Hart (Charlotte McLeod); Peter Stefanov (Vince Lavise)

Tess sa sníva o autonehode. Tess videla Claire. Vybrali hviezdu pre Charlotte. Jodi nemôže vypucovať Clairinho koňa, lebo Roy ju k nemu nepustil. Tess ako jediná všade vidí Claire a rozpráva sa s ňou. Harry sa prišiel rozlúčiť s Claire a doniesol Tess správu o nehode, kde je napísané, to bola skutočne nehoda. Claire nechce ako dary na pohreb kvety, ale pivo a nechce tam mať Sandru. Jodi má problémy s rakvou. Stevie sa snaží pomôcť Alexovi , ktorý chce zastreliť bieleho koňa, pretože ho viní za smrť Claire. Tess zisťovala, akoby mohla Claire pomôcť, akoby ju mohla zachrániť. Jodi sa zdá divné lúčiť sa s rakvou. Claire a Tess sa pohádali kvôli Clairinému šatám a ľahostajnému správaniu. Stevie pomáhala Alexovi chytiť koňa, ale keď ho Alex chcel zastreliť, Stevie naňho zakričala a spadla z koňa. Roy zmizol. Jodi nezabila švába, lebo si myslela, že je to reinkarnovaná Claire a nevie ako sa má správať k Tess. Claire nechce, aby sa Tess hrabala v jej smrti. StevieAlex si urobili táborák. Stevie spomínala nato, ako spoznala Claire a ako už vtedy Alex na Claire zamilovane pozeral. Alex si myslí, že premárnila život. Tess v noci zobudila kazeta so Charlotte, ktorú si pustila Claire. Claire povedala Tess, že ona jediná ju tu ešte drží. Stevie nechce ísť na pohreb, lebo by ju tam Tess nechcela. Alex sa snažil dobehnúť koňa. Jodi sa chcela rozlúčiť s Claire a našla pri nej Roya, ktorému Claire veľmi chýba. TessNick sa šli tesne pred pohrebom prejsť a Tess takmer nikoho nevnímala. Tess nechce pochovať Claire, nechce, aby jej život takto skončil. Na pohreb prišiel aj Harry so Sandrou. Claire chce, aby si Tess vzala Nicka. Jodi, Meg a Terry sa pripravili na pohreb. Tess rozmýšľala o tom, že by Charlotte dala Alexovi, ale Claire chce pre Charlotte materinský cit. Claire sa snažila dohovoriť Nickovi. Biely kôň má rodinu a Alex ho nezastrelil. Na pohreb prišiel aj Vince a Craig. Terry recitoval a prišiel aj Alex. Meg sa s Claire rozlúčila a potom sa Tess všetkým poďakovala. Claire sa s Tess rozlúčila pri priepasti a Tess dovolila Claire odísť. Prišla aj Stevie. Tess si uvedomila, že na jej dedičstve bola najcennejšia Claire. Claire odišla naveky. Alex dal Claire do hrobu prstienok. Claire pochovali. Stevie ponúkla pomoc Tess, ktorá je teraz šéfkou.

________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

https://www.australiantelevision.net/mcleod/galleries/329.html

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode