austrálsky farmársky seriál

3x19 (63) - Where There's Smoke (Nie je oheň bez dymu)

Farmy ohrozuje nebezpečná rastlina, ktorú zožral Vinceov kôň. Jodi sa mieni pridať k miestnemu hasičskému zboru, kde je však šéfom Nick a s ním to nebude vôbec ľahké...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Denise Morgan
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Peter Stefanov (Vince Lavise); Raj Ryan (Gordon Vidmar)Diarmid Heidenreich (Toby Frye); Sarah Hart/Alicia Hart (Charlotte McLeod)

Vince si odviezol koňa, pretože DR ohrozuje jedovatý ľubovník. Jodi sa pridala k hasičom, kde je šéf Nick. Nick neberie Jodi vážne. Tess našla človeka, ktorý chce ľubovník kúpiť. Meg musí odovzdať literárnu prácu a posunula si termín, pretože nestíha. Medzi Jodi a Tobym panuje rivalita. Ľubovník je vyzbieraný. Vince informoval Dava a ten sa zastavil za Claire, aby zistil o čo ide a Claire sa preto naštvala na Vinca. Becky pomáha Tess. Dave ukázal Tess fotky kostola, kde chce mať svadbu. Ľubovníka nie je až tak veľa, takže finančne to nebude také ružové ako Tess predpokladala. Dave, Tess a Becky sa rozhodli vziať z národného parku pár kôz, ktoré by zjedli ľubovník. Dave nevie dobre jazdiť. Jodi sa nedarí a Nick jej vysvetlil, že chcela aby bol na ňu tvrdý. Becky a Tess nazháňali kozy a tie si pochutnávali na ľubovníku. Jodi má problémy s Tobym, ktorý sa k nej správa drzo. Charlotte je podľa Claire ideálne dieťa, aj keď vybočuje z tabuliek normy. Vince postrekoval ľubovník a z toho, že sa rozšíril viní Claire. Jodi sa kúpala a s Becky prišla k záveru, že sa rozhodne bojovať. Toby rozoberal s Nickom situáciu s Jodi a tiež sa s ňou rozhodol bojovať. Meg nad prácou zaspala. Kozy zjedli Meg zeleninu, olivovníky, prádlo a aj prácu o Jane Austen. Meg ju odovzdala obhryzenú. Kozy zničili väčšinu DR. Claire dala Charlotte Alexovi, lebo ide za Vincom a nechce ťahať Charlotte ku chemikáliám. Vince si uznal chybu, ale chce, aby Claire zaplatila účet od veterinára. Hasiči mali nácvik v tlejúcom dome, ale Jodi sa skoro zadusila a nezvládla ho. Claire nevie, čo má robiť s kozami a Alexa napadlo dať ich Vincovi za účet od Dava. Hasiči majú akciu a Nick si berie Tobyho a Jodi. V jednom dome šarapatí na povale vačica a Nick šiel po ňu a tresol si hlavu a odpadol. Začalo sa tam dymiť od kábla. Jodi šla poňho. Jodi ho zachránila, ale zabudli hore vačicu. Meg dostala 28 bodov z 50 čím sa stala najlepšou žiačkou kurzu. Vince doniesol koňa naspäť. Vince predal kozy mäsiarovi, čím zarobil viac peňazí a časť dal Claire. Nick všetko hral, aby pomohol Jodi. Tess učila Dava jazdiť. Jedna koza prežila.

 

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode