austrálsky farmársky seriál

3x08 (52) - The Ghost Of Things To Come (V dome straší)

Claire sa bojí smrti pri pôrode, ale aj duchov, ktorí strašia na Drovers Run a duch Alberta ešte stále nedá Jodi pokoj...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Denise Morgan
Réžia: Cath Roden
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Charlie Clausen (Jake Harrison); Kathryn Hartman (Sally Clements); John Jarratt (Terry Dodge)

Claire vzala starú kolísku z povaly. Bola búrka a na DR zateká. Tess objavila „zakopaný poklad“ - Clairinu krabičku s vecami po Prue. Ovce neprijímajú jahňatá. Terry okupuje kúpeľňu čo sa nepáči Jodi a má tajný kufrík, čo sa nepáči Meg. Skúšali prinútiť ovce, aby prijali jahňatá. AlexJake doniesli Claire starú drevenú kolísku. NickovaTessina pšenica môže chytiť po ďalšej búrke hrdzu. Niekto nechal otvorené dvere na strechu, ale nebola to Becky a elektrina hapruje. Jodi sa mieni odsťahovať, aby mali MegTerry priestor a Meg to vôbec nevadí. Jake pozval Becky na rande do krčmy. Vyhrala historická kolíska. JakeAlex vykladali seno a Claire opravovala strechu a skoro spadla. Tess napadlo, že v dome straší, a že Prue sa chce s nimi spojiť. Claire si spomenula, že ju Prue brávala na strechu a išla k jej hrobu. Claire požiadala Meg, aby bola poručníkom jej dieťaťa, keby sa jej niečo stalo, pretože sa bojí smrti pri pôrode. Sally sa snaží zapadnúť na organický Wilgul, ale veľmi jej to neide ani so strojmi. Jodi sa nasťahovala k Becky, lebo v jej izbe je stále duch Alberta. Dvere na strechu sa stále samy otvárajú. Claire sa rozhodla vymeniť kolísku, lebo bola teplá a cíti, že sa Prue vrátila. Terry vystrašil Meg. Tess chce urobiť „kvázi“ seansu, aby Claire pomohli, ale Claire zistila, že je to podvrh. Meg nakoniec súhlasila s poručníctvom. Terrymu by sa páčila predstava malých detí. Becky sa s Jakom stará o podvyživené jahňa a vyrušila ich Jodi s popcornom. Jack sa snažil odstrániť veci po Prue a preto si ich Claire schovala. Jodi ruší BeckyTess Becky navrhla nech jej vydymí izbu. ClaireTess našli zatúlanú ovcu a pomocou cherry prekryli pôvodný pach a jahňa začalo piť. Becky sa snažila vydymiť Alberta. Nick učil Sally obsluhovať stroje. Nick dal Sally topánky, symbol vedenia, ale vybral ich podľa Tessiných lodičiek. Claire bola zasa na streche a došlo jej, že tam všetky McLeodky čakali na svojich mužov. NickAlex doniesli na DR ovce a videli TessClaire vystrájať na streche. Meg vypáčila Terryho kufor, kde bolo žrádlo pre mačky a Meg je na ne alergická. Tess objavila mŕtvu krysu a Terryho mačku, ktorá prespávala v kolíske a strašila na DR. Becky sa snažila o ďalšie rande s Jakom, ale Jodi sa snažila prebúrať stenu. Tess sľúbila Claire, že sa o dieťa postará, keby sa niečo stalo.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode