austrálsky farmársky seriál

3x05 (49) - Put To The Test (Veľká skúška)

Craig zviazal a uniesol Alberta, lebo musí zvládnuť predsvadobnú veľkú skúšku. Dočkáme sa aj dvoch rozlúčiek pred svadbou, ktoré prinesú veľké prekvapenia...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Alexa Wyatt & Robert Armin
Réžia: Richard Jasek
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: Ben Mortley (Alberto Borelli)Charlie Clausen (Jake Harrison); Kathryn Hartman (Sally Clements); John Jarratt (Terry Dodge); Catherine Wilkin (Liz Ryan); Luke Ford (Craig Woodland)

Svadba AlbertaJodi je na spadnutie. Alberto šiel ničiť burinu a niekto ho uniesol. Liz poslala MegJodi svadobné šaty, čo Meg nechcela prijať. Alberta vyzliekli a vysadili uprostred divočiny. Urobil to Craig. Jodi sa snažila spojiť s KevinomTessMeg sa ju snažili presvedčiť, že nie je dôležité, aby ju niekto viedol k oltáru. Claire môže chodiť bez palice a chce jazdiť, aj keď jej to doktor neodporúčal, čo sa nepáči Alexovi ani Tess. Kevin sa zatiaľ nehlási. Jodi našla Albertovo prázdne auto. Jodi stretla Craiga a ten jej všetko povedal, z čoho Jodi veľmi radosťou neskákala. Craig pomohol Jodi hľadať. Claire sú tesné veci. Jodi nechtiac zhodila Craiga dole kopcom a vyvrtol si členok. Dave prišiel kvôli chorej lame a Tess sa nepáčia jeho vtipy. JodiCraig sa snažili vyštverať na cestu. Dave vytiahol lame kus drôtu z tlamy. Tess vytiahla Claire na nákupy, ale Claire sa to veľmi nepáči. Tess skúšala Davove triky na Claire. TessClaire našli Alberta a doviezli ho na DR. Liz posiela Meg po Terrym už aj svadobné riady. Nick priviezol na DR Jodinho koňa Tuckera a všetci začali pátračku po Jodi. JodiCraig sa utáborili v chatrči. Liz doniesla na DR jedlo. Liz sa snaží organizovať svadbu. Liz si vždy priala dcéru a s Meg si to vyjasnili. Tess sa snažila konverzovať s NickomSally. Tess skúsila Davove triky už aj na Sally. Jodi opisovala Alberta Craigovi. Craig povedal Jodi, že ju miluje. Terry pomáha Meg zvládnuť ťažké časy. AlbertoBecky našli JodiCraiga. AlexNick budú Albertovi svedkovia. Alberto chce naplánovať obe rozlúčky. Craigov členok je v poriadku. Craig sa s Albertom udobril a Alberto ho pozval na svoju rozlúčku. Jodi poprosila Terryho, aby ju odviedol k oltáru. Claire začala nosiť šaty. Baby hrali pravdu a odvahu. Tess mala povedať, čo bolo skutočne medzi ňou a Nickom, ale prišli LizSally, preto si vybrala odvahu a Becky jej povedala nech pozve Dava na svadbu. Dave  mal zapnutý záznamník. Jodi sa cítila vinná za to, že pobozkala Craiga. Craig o tom povedal AlbertoviAlberto Craigovi jednu vrazil. Všetky donútili Jodi, aby spievala Albertovi. Liz sa trošku na rozlúčke opila. Liz sa preriekla pred ClaireTess, že Alex nie je Harryho syn. Tess osobne požiadala Dava o sprievod. Alex doniesol Claire nové sedlo, lebo staré jej bolo malé. Alex povedal Claire, že v šatách bola nádherná.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode