austrálsky farmársky seriál

4x31 (105) - Love Interrupted (Nenaplnená láska)

Na Drovers Run prišla tehotná Sally, ktorá čaká Nickovo dieťa. Táto nová situácia je najzložitejšia pre Tess, ktorá chcela mať prvá Nickovo dieťa. Na Drovers zdochínajú ovce...

____________________________________________________________________________________________________

Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer)
Vedľajšie postavy: Marshall Napier (Harry Ryan); John Jarratt (Terry Dodge); Kathryn Hartman (Sally Clements); Craig McLachlan (Kane Morgan)

Stevie niekto nechal pred dverami pitie. Na DR príde Sally a Tess pre ňu chystá kyticu. Nick stavia domček pre Charlotte a jej sesternicu. Sally je tehotná a nosí Nickovo dieťa. Tess došlo, že Nick chodil do mesta za Sally. Stevie a Jodi stretli Sally. Tess neverí, že to dieťa je Nickovo a je z toho v šoku. Tess si myslí, že Sally klame, ale Nick sa ten fakt rozhodol prijať. Tess sa do toho nechce miešať a preberala to so Stevie. Jodi, Stevie a Kate kecajú o situácii a snažia sa pomôcť Tess. Sally len chce, aby Nick vedel o dieťati a nechce peniaze ani nič iné. Kate, Jodi a Stevie našli mŕtvu ovcu. S Tess to pekne máva a pohádala sa so Sally. Sally súhlasí s testmi a preberú pár vecí s právnikom. Nick sa mieni postarať o Sally. Sally odpadla, má nízky krvný tlak a bola dehydrovaná. Tess chtiac-nechtiac pripravila Sally izbu. Bude to chlapec. Zdochli ďalšie 3 ovce. Tess pozvala baby na večeru, aby nemusela večerať len s Nickom a Sally. Všetky si myslia, že sa Sally vrátila, aby dostala Nicka späť a Stevie jej to povedala. Harry a Alex pogratulovali Nickovi a Harry bude aj to malé brať ako Ryana. Tess sa snažila hľadať príčiny v hádke s Nickom a Davovom príchode. Nick povedal Alexovi, že chce mať deti s Tess a malému sa chce otočiť chrbtom, ale Alexovi sa to nepáči, lebo nechce, aby ďalšie dieťa nepoznalo svojho otca. Dave všetko pomohol Tess zvládnuť. Dave sa snažil dohovoriť Nickovi. Stevie dostala nové topánky. Večera bola veľmi zvláštna, lebo Kate stále zvrhla rozhovor na pôrody a potraty oviec. Dorazil Alex a pogratuloval Sally. Jodi si robila srandu z Kate. Nick si to ujasnil s Alexom a Tess so Stevie. Tess by si Nicka vzala, aj keby o decku vedela. Stevie dostala ďalšie topánky aj odkaz na rande. Kate chce, aby Stevie šla na políciu a Jodi sa anonym páči. Tess našla aj mŕtvu líšku aj vtáky. Môže to byť vo vode. Harry doniesol Sally pár vecí pre malého. Harry ponúkol Sally, že môže ostať na Killarney a Sally nevie, čo má robiť. Harry sa len chce starať o vlastného vnuka. Sally rozmýšľa, že sa usadí blízko DR, aby mohol Nick vídať svoje dieťa. Tess vyskočila na Sally aj Nicka, lebo je toho na ňu veľa, tak sa išla prejsť na Oskarovi. Za všetko môžu mŕtve myši v obilí a treba vyčistiť silo. Sally odišla, aby mali Tess a Nick priestor a dá na seba pozor. Stevie, Tess, Jodi a Kate čistili silo od zrna. Tess šla hľadať Sally. Dave im prišiel povedať, čo už dávno vedeli. Stevie, Kate, Jodi a Dave čakali na nápadníka. Objavil sa Kane a Stevie mu jednu vrazila. Tess dohonila Sally na Terryho pumpe. Tess pozvala Sally späť, lebo nechce Nicka odrezať od vlastného syna a chce to so Sally aj Nickom normálne prebrať. Sally uistila Tess, že Nick ju miluje. Stevie je na Kana naštvaná. Kane nevedel, či to zvládne a preto radšej od Stevie odišiel. Kane sa už polepšil a ospravedlnil sa Stevie. Kane Stevie pobozkal. Nick dokončil domček. Tess a Nick sa udobrili a Nick Tess uistil, že im to bude fungovať.

 

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode