austrálsky farmársky seriál

4x29 (103) - A McLeod Daughter (Sesternica)

Stevie narazila na Jasmine, dcéru Jackovho brat Hugha. Alex sa zamiloval do Jasmine, ktorá sa bojí jazdiť od smrti svojho snúbenca. Dave sa nasťahoval k Alexovi...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Lily Taylor & Dave Warner
Réžia: Arnie Custo
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer)

Vedľajšie postavy: Dean O'Gorman (Luke Morgan); Anna Torv (Jasmine McLeod) & Anthony Hayes (Jack McLeod); Josef Ber (Hugh McLeod); Sarah Enright (Prue McLeod)

Stevie stretla na ceste kotúľajúcu sa pneumatiku, ktorá patrí žene, ktorá si opravovala auto. Je to Jasmine McLeod, Hughova dcéra. Nikto neveril, že Jasmine je pravá príbuzná. Jasmine prišla, aby rozsypala Hughov popol na DR. Hughova rodina si myslela, že DR neexistuje. Jasminini rodičia sú rozvedení a tiež dlho nevidela svoje sestry. Tess jej chcela ukázať DR, ale Jasmine je vyčerpaná z cesty. Stevie Jasmine neverí. Kate nechápe ako to, že si nepoznajú rodinu. Dave sa sťahuje k Alexovi. Tess ukázala Jasmine DR a chcela vedieť prečo sa Hugh pohádal s Jackom a povedala jej o Claire.

Hugh ťahal vaňu k mlynu.

Jasmine je analytička a pomýlila si Alexa s Allenom. Stevie sa snažila donútiť Jasmine, aby jazdila, ale ona nechce a vyletela na Stevie. Luke ukázal Jodi tetovanie „Jodi forever“, ktoré má na ruke a Kate radšej pozerala Votrelca a podľa nej tetovanie nebolí. Nick chce spísať závet a chce donútiť aj Tess. Jasmine nemohla zaspať a šla si do pracovne čítať denníky a Tess sa k nej pridala.

Hugh objednal veľa krmiva, lebo myslel na Prue.

Tess a Jasmine sa rozhodli zistiť z denníkov, prečo sa Hugh a Jack rozhádali. Jodi sa chce dať tetovať. Stevie sa ospravedlnila Jasmine.

Hugh a Jack čakali na stanici na Prue.

Alex chce pozvať Jasmine na rande. Nick odkázal všetko Tess. Nick a Tess sa snažia dať dokopy Alexa a Jasmine. Do Alexa sa vŕta aj Dave. Jodi si dala falošné tetovanie. Niečo sa stalo v roku 1968, ale z neho denník chýba.

Hugh kúpil vaňu pre Prue. Jack bol k Prue chladný.

Luke si myslí, že tetovanie nie je pre dievčatá. Jodi riadila Lukovu motorku, vystrašila koňa, ktorý zhodil Kate a Jasmine ho ukľudnila. Kate má len narazený zadok. Stevie sa snažila preniknúť do Jasmininho tajomstva. Stevie do toho ďalej vŕtala a začala sa s Jasmine hádať a počuli ich Alex a Tess. Jasmine povedala Tess, že jej snúbenec Mark, s ktorým mala veľa spoločného hlavne v koňoch, raz spadol z koňa, nechcel ísť do nemocnice a nakoniec zomrel Jasmine v náručí. Jasmine vtedy zanevrela na kone. Jodi sa aj tak rozhodla pre tetovanie. Stevie sa Jasmine nepáči, lebo je McLeodová a môže ohroziť DR, Stevin domov. Tess našla zimu 68 a spolu s Jasmine si ju čítali.

Jack zachránil Prue, keď spadla z koňa. Hugh bol zasnúbený s Prue, ale niečo cítila aj k Jackovi. Jack odniesol Prue do stodoly, kde sa pobozkali a videl ich Hugh a tak stratil Prue. Preto ťahal vaňu k mlynu, aby ju nemal Jack a potom sa pobili.

Jasminini rodičia sa možno rozišli kvôli tomu, že Hugh nezabudol na Prue. Jasmine vysypala Hugha na DR. Stevie sa ospravedlnila Jasmine, ale stále si na ňu nevie zvyknúť. Tess tiež spísala závet a všetko chce rozdeliť medzi Charlotte a jej deti s Nickom. Stevie a Kate sa stavili, či sa Jodi dá tetovať. Jodi si dala urobiť malé tetovanie - motýlika. Kate a Stevie sa jej smiali, vraj je to skôr termit a Kate jej ukázala svoje tetovanie - maurské slovo Mana, čo znamená hrdosť a úcta. Alex ponúkol Jasmine vínom a pozval ju na rande. Jasmine chce na chvíľu ostať na DR.

________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/429.html

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode