austrálsky farmársky seriál

4x11 (85) - Fool For Love (Sila lásky)

Stevie čaká rodinná návšteva v podobe jej manžeka Jarreda a preto požiada Alexa, aby robil jej frajera. Jodi zatiaľ robí zbierku pre hasičov pomocou erotického kalendára...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Dave Warner
Réžia: Roger Dowling
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)

Vedľajšie postavy: Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod) & Grant Bowler (Jared Wuchowski); Wil Traval (Dylan Abott); Jessica Plush (Sasha); Alicia Edwards (Sylvie); Emma Dicker (Natasha)

Za Stevie prišiel Jarred, jej manžel, ktorý od nej ušiel aj so šekovou knižkou. AlexStevie pomaly rozbiehajú školu ródea. Stevie podpísala rozvodové papiere, ale Jarred ich nepodal takže Stevie a Jarred sú stále manželia. Jodi robí zbierku u hasičov na hadice spolu s novým hasičom Dylanom. Dylan aj Jodi sa snažia prekonať neúspešné vzťahy s Justine; resp. Tobym. Dave ošetroval Nickovho barana. Je v poriadku, ale nestíha oplodňovať Tessine ovce. Dave a Tess sa rozhodli k Nickovému baranovi priniesť jedného vykastrovaného, dajú mu testosterón, aby si myslel, že je schopný oplodnenia a Nickov baran bude mať súpera. Jarred hovoril chlapom a Stevie babám ako sa spoznali. Pre Jarreda to boli najkrajšie, ale pre Stevie najhoršie roky života. Jarred sa pýtal Alexa, či Stevie niekoho má. Zbierka by mala dosiahnuť 2 000$, ale zatiaľ majú 170$. Dylan navrhol, aby urobili erotický kalendár. Jarred ponúkol Stevie, keďže robila v bare hore bez. Stevie chce, aby Jarred podpísal papiere a rýchlo vypadol, preto bude Alex vystupovať ako Stevin frajer. Jarred hovoril Meg, že plánuje budúcnosť so Stevie v Mexiku. Nick dáva pozor na to, čo robí Dave s baranmi. Stevie a Jarred počuli ako niekto strieľa na stádo, ale nenašli nikoho. Tess sa bojí, že by vandal mohol ublížiť Charlotte. Barany sa medzi sebou bijú. Alex doniesol Stevie kvety. Alex a Jarred sa šli pozrieť na miesto činu a našli tábor vandrákov. Jarredovi stále záleží na  Stevie a povedal Alexovi o Rose. Jarred nie je jej otec. Jodi presviedčala Dylana, že kalendár je dobrý nápad. Jodi urobila s Dylanom poloerotickú fotku, ale nevie presvedčiť Meg, Tess, ani Stevie. Stevie si pri Jarredovi neverí. Stevie to znovu s Jarredom skúsila. Stevie sa nechce odísť, lebo DR považuje za domov. StevieAlexa nepotrebuje. Topánky, ktoré Stevie dávala Alexovi sú Jarredove. Jodi presvedčila pre kalendár Alexa a Dava, keď im povedala, že miesto nich použije Jarreda a Nicka. Nick sa hádal s Davom a Tess ich ukľudnila. Jodi povedala babám, že chlapi súhlasili a Stevie súhlasila s tým, že by sa mohla odfotiť s Jarredom. Stevie, Tess a Jodi videli dym. Vandráci podpálili kôlňu a Nick a Alex išli po vodu a našli 3 vandráčky: Natasha, Sasha, Sylvie. Alex a Nick ich obhajovali. Jodi im navrhla, že škody nemusia zaplatiť, ak jej budú pózovať a tak vyfotila vandráčky, Meg s ovocím, Stevie s koňom, Alexa, Nick a Dava s traktorom a Tess a Charlotte vo vani. Jarred prišiel za Stevie, lebo si myslel, že je v balíku a on potrebuje hotovosť, ale Stevie mu už neverí a chce, aby konečne podpísal papiere. Jarred odišiel a Stevie topánky vyhodila. Tess sa poďakovala NickoviDavovi a pozvala ich na večeru, ale oni už majú iné plány s vandráčkami. Kalendáre išli na dračku. Justine sa vrátila k Dylanovi, lebo vďaka kalendáru začala žiarliť. Meg si užíva slávu.

________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/411.html

 

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode