austrálsky farmársky seriál

4x01 (75) - Out Of The Ashes (Z popola)

Tess nevie ako pokračovať s Drovers Run po smrti Claire, potom čo Alex odmietol ďalej trénovať kone. Jodi čaká požiar, pri ktorom bude musieť bojovať aj s Alexom a Stevie sa pre dobro Tess rozhodne ukradnúť koňa...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Michaeley O'Brien
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Marshall Napier (Harry Ryan); John Jarratt (Terry Dodge)Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod)

Jodi, Stevie, Tess, Roy a Diesel zháňali kravy. Meg sa zatiaľ starala o Charlotte, ktorá už povedala prvé slovo Me. Tess chce pokračovať v šľachtení a cvičení koní pomocou Stevie, ktorá má svojou povesťou jazdca prilákať zákazníkov. Stevie sa to nepáči, pretože to môže pokaziť. Alex na ródeu spadol z koňa. Nick poňho prišiel. Tess potrebuje dobrého koňa od Harryho, ale je pridrahý. Alex učil Charlotte povedať Alex. Tess chcela, aby jej Alex pomohol s cvičením koní, ale on nechce. Nick je poradca pre farmársky výbor, kvôli peniazom, pretože Wilgul ho stojí veľa peňazí a nechcel to povedať Tess, pretože má veľa práce. Tess chce predať alpaky, aby si mohla kúpiť Wildfira a zaistiť tak Charlotte. Stevie vzala Harrymu Wildfira. Alex, Stevie, Nick Jodi hrali karty. Terry stavia dom, ale Meg je netrpezlivá a chce sa už nasťahovať. Alex sa snažil nalákať Stevie na ródeo, ale ona chce žiť utiahnutým životom. Blesk spôsobil požiar. Stevie ukradla Wildfira, aby ho Harrymu vrátili a on im odpustil poplatok za využitie na šľachtenie. Stevie chce pomôcť Tess tak, že predá opály. Alex, Nick, Terry a Jodi išli pomáhať hasiť požiar. Nick šéfuje Alexovi a on sa rozhodol spolu s Jodi ísť k potoku po vodu. Alex sa chcel dostať k ďalším hasičom cez oheň, ktorý je však veľmi veľký a uväznil ich, preto sa AlexJodi ukryli v aute a prežili. MegTerry sa navzájom ospravedlnili jeden druhému cez Jodi. Vietor sa otočil na západ a oheň smeruje na DR. Meg zabalila Charlotte veci a skryli sa v pivnici. Tess robila posledné úpravy a potom bojovala s ohňom. Stevie poslala Wildfira domov a vrátila sa pomáhať Tess. Na kôlni bol horiaci konár a Stevie odtiaľ chcela vyniesť nové farby na plot, aby to nevybuchlo, ale zabarikádoval ju strom. Tess ju odtiaľ dostala, ale kôlňa vybuchla. AlexNickom prišli hasiť. Už je po ohni. Úroda na Wilgul zhorela. Meg sa teraz nechce ponáhľať so sťahovaním a chce mať radšej kvalitný dom. Tess chcela pokračovať v Clairinom sne, ale nemieni sa ponáhľať. StevieTess hľadali Wildfira. TessNick chcú ako tím súťažiť večer na kvíze. Na Wilgul ostal Nickovi aspoň dom. TessStevie nakoniec našli Wildfira a chytili ho. Nick pochválil Jodi za odvedenú prácu. Stevie a Tess klamali Harrymu, že zachránili Wildfira. Tess sa rozhodla nepokračovať v koňoch, ale chce poriadne ekologické hospodárstvo. StevieTess sa skamarátili a Tess pozvala Stevie na večeru. AlexNick prišli na návštevu a videli ako sa Meg, Jodi, StevieTess oblievajú vodou.

________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

https://www.australiantelevision.net/mcleod/galleries/401.html

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode