austrálsky farmársky seriál

4x15 (89) - Desperate And Dateless (Zúfalé a marné)

Stevie sa rozhodla predať opály, ale cestou zoberú stopára, ktorý ukradne opály aj Katino auto. Kate sa zamiluje do Dava a Alex a Nick spoznajú nového najomníka Wilgul Kana...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Alana Valentine & Hadass Segal
Príbeh: Sarah Smith
Réžia: Geoff Bennett
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer); Michala Banas (Kate Manfredi)

Vedľajšie postavy: Craig McLachlan (Kane Morgan) & Nicholas Cooper (Brendan Sheldon)

Zháňali kravy. JodiKate stále len kecajú a Stevie to lezie na nervy. Stevie chce predať opály. Blíži sa ples. Stevie sa stará o Turba. Kate sa snažila babám dohovoriť, aby nevystrájali v jej aute, ale veľmi to nepomohlo. Ples je pre slobodných a Idú aj AlexNick, ale Alex musí počkať na pracujúceho Nicka. Tess tam chce ísť, aby odpálkovali chlapov a tancovala s dievčatami. Kate ide príliš pomaly. Stevie sa chce nasťahovať do Jodinho starého domu, čo sa Jodi nepáči, lebo Tess sa jej nespýtala. Jodi a Stevie sa kvôli tomu hádajú. Dave má problémy s uviaznutým teľaťom. Kate spoznala Dava. Kate bola dokonale vybavená pre každý prípad. Pomáhali Davovi s teľaťom. Stevie volala kupcovi, že sa zdrží. Nick a Alex sa bavili o tom ako budú loviť dievčatá. Baby si doberajú Tess kvôli Nickovi a Alex si doberá Nicka kvôli Tess. Jodi šoférovala Katino auto. Kate sa dozvedela o Davovi a Tess. Zobrali stopára Brandona a Stevie naňho dávala bacha, aby sa o nič nepokúšal. Všetci rozoberali ako zapôsobiť na opačné pohlavie. Jodi Zastavila v bistre, lebo bola hladná. Jodi sa páči Brandon. Nick a Alex dorazili na miesto schôdzky a čakajú na baby. Brandon ukradol auto a kľúče ukradol, keď objal Jodi. Kate dostala auto od otca k promócii. Kate zistila kam Brandon volal a všetky sa snažili stopovať. Kate obvinila Jodi, lebo ona zastavila Brandonovi. Nick a Alex hrali biliard. Kane vyzval Alexa na súboj. JodiKate vedia o Rose a opáloch a šli pešo po ceste a stopli nákladiak s kapustou. Dorazil aj Dave. Kane porážal vysoko Alexa. Nickovi zavolala Sally a dvihol Dave. Jodi, Stevie, Kate a Tess dorazili na križovatku, kde šiel Brandon. Kate sa pohádala so Stevie, lebo v jej aute pašovala opály a Tess sa so Stevie a Jodi sa s Kate vydala na opačnú stranu. Alexa, Nicka, Dava a Kana vyhodili z bistra, lebo sa bili s chlapmi a Alex spoznal Kana. Jodi povedala Kate, že Stevie vyhodili z domu kvôli Rose. Kate sa vyspala na škole s praktikantom. Tess pomáhala Stevie zvládnuť minulosť. JodiKate našli auto aj s kľúčikmi v zapaľovaní aj so Stevinmi opálmi. Brandon chcel zabrániť svadbe svojej priateľky, ale nevyšlo mu to a preto ukradol auto. Dave ošetroval Alexa. Kane Morgan je nájomník Wilgul. Na Stevie sa predajca vykašľal a Jodi ju utešila, že čierni priekupníci sa vždy nájdu. Chalanom sa pokazilo auto a urobili si večerný žúr. Alex, Stevie a Jodi tancovali. Kate si pokecala s Davom a Tess hovorila Nickovi čo sa im stalo. Nick požiadal Tess o tanec. Kate robila raňajky pre Stevie. Tess ponúkla Stevie, že si opály môže schovať v trezore a Jodi dovolila Stevie nasťahovať sa do domu.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode