austrálsky farmársky seriál

4x06 (80) - Game Of Chance (Náhoda)

Dave sa po roku vracia za Tess a ona sa teraz nevie rozhodnúť medzi ním a Nickom a navyše nevie, ktorá z dvoch realít je tá skutočná a ktorá je len snom...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Sally Webb
Príbeh: Alexa Wyatt
Réžia: Jessica Hobbs
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)

Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge)Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod)

Tess objednala veľa krmiva a prebytočné odvezie na Killarney. Tess išla za Nickom. Dave sa vrátil. Dave sa s Tess minul. Tess spadla z koňa a Dave jej pomohol a chce oprášiť zásnuby. Dave spoznal Stevie. Oskar je v poriadku. Terry má reklamu na pumpu v rádiu a potrebuje vylepiť plagáty. Tess a Nick si urobili romantickú večeru.  Nick hral Tess  na klavíri. Nick učil Tess hrať. Tess zavolala Nickovi a všetko mu o Davovi povedala a z večere nič nebude. Odložili ju. Tess je na Dava naštvaná, pretože bol dlho preč. Nick sa zastavil, ale Dave ho nechcel pustiť k Tess, ktorá sa radšej šla zo všetkého vyspať. Tess a Nick sa spolu vyspali. Tess má zranenú ruku a vytiahla zo šuflíka prsteň od Dava. Pár oviec sa otrávilo a zdochlo. Tess vysvetľovala svoju minulosť Stevie. Tess a Nick si užili večer. Tess sa vrátila od Nicka a narazila na Dava, ktorý vyšetril ovce a Tess je teraz mimo. Tess si totiž myslela, že Dave sa už nevráti, keďže mu to trvalo až rok. Dave a Nick sa snažili navzájom zabiť autami. Tess ošetrila zraneného Dava. Dave sa snažil pozvať Tess k Terrymu, kde bude zábava. Terry ubral s reklamou. Alex sa snažil Nickovi poradiť. Dave presvedčil Tess, že musí ako šéf morálne podporiť ovce. Dave sa liečil u psychológa. Nickovi sa nepáči, že sa Dave motá okolo Tess. Nick oznámil Davovi, že aj na Killarney skapali 2 ovce. Krmivo je kontaminované. Dave si myslel, že krmivo je určite od Nicka, ale ukázalo sa že je od Tess. Dave musí stáda zaočkovať. Meg robila Terrymu reklamu v meste. U Terryho je prázdno. Nick sa hádal s Davom. U Terryho sa tancovalo a je tam plno. Dave a Nick sa pomerili. Vyhral Nick. Nick šiel tancovať s Tess, Alex so Stevie a Dave s Jodi. Dave sa rozhodol vzdialiť. Meg, Terry a Jodi sa starali o občerstvenie. Stevie dala Alexovi topánky. Stevie pozvala Alexa na večer do krčmy. Stevie chce zajtra ovce predať. Dave chce, aby sa Tess vrátila, ale Tess to nedokáže. Medzi Tess a Davom už nič nie je. Nick Davovi jednu vrazil. Nick a Tess sa rozhodli odísť. Nick a Dave sa bili. Do Tess a Nicka vrazil nákladiak. Nick nechtiac Tess hodil o auto. Tess sa všetko červené snívalo. Tess zaplatila Davovi. Tess si vďaka Davovi spomenula na staré časy a chcela Davovi vrátiť prsteň, ale Dave ho Tess nechal a poprial jej s Nickom veľa šťastia. Tess cválala za Nickom, ale zastihla len Alexa, lebo Nick odišiel do mesta.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode