austrálsky farmársky seriál

4x14 (88) - Call Me Kate (Volajte ma Kate)

Na Drovers Run prišla nová posila v podobe Jodinej spolužiačky Kate Manfredi. Jej začiatok nebude ľahký o čo sa postará Sandra, ktorá sa aj s Harrym vrátila z medových týždňov...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt
Príbeh: Sarah Smith & Alexa Wyatt
Réžia: Ali Ali
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Michala Banas (Kate Manfredi)

Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Marshall Napier (Harry Ryan); Inge Hornstra (Sandra Kinsella) & Reece Horner (Nat)

Jodi si natáčala domov pred odchodom. Stevie a Tess hľadajú novú silu namiesto Jodi, ale posledný adept mal alergiu na kone. Objavila sa nová osoba - Kate. Kate si cestou k DR opakovala kazetu na posilnenie motivácie. Kate sa zvítala s Jodi. Kate a Jodi sú kamošky zo školy. Kate ide žiadať o Jodine miesto. Stevie a Tess si sadli k životopisu Kate, ktorá sa perfektne hodí na Jodine miesto. Kate bude pracovať na DR zatiaľ na dobu určitú. Kate sa nasťahovala a vybalila si 5-ročný plán svojho života. na Killarney potrebujú strihačov oviec, tak tam všetky idú. SandraHarry sa vrátili z medových týždňov. Sandra je tehotná a Nick s Alexom sú v šoku. Kate si viac vážia ako Jodi a preto sa Jodi snaží makať tak ako Kate. Kate bude klasifikovať Harryho vlnu. Alex sa točil okolo Kate, ale ona ho na radu Jodi ignorovala. Kate robí na každého dobrý dojem. Alex nazýval Kate Katie a Freddie (podľa Manfredi). Aj Nick už uvažoval o deťoch. Napriek novému prírastku budú Alex a Nick v Harryho závete. Sandre nebolo dobre. Jodi si robila videovizitky Nicka a Nata. Kate našla vo vlne nitky z povrázku, ktorým Sandra zaviazala bránky a našla ich aj v zabalenej vlne. Kate to musí nahlásiť, lebo vlna sa môže kontaminovať, ale Sandra Kate pohrozila. Meg chce, aby sa jej každý podpísal do pamätníka. Meg má pocit, že Terry chce, aby rýchlo vypadla. Kate si prácu predstavovala inak. Kate sa pýtala Stevie ako sa správať k Sandre. Jodi na rozlúčku pobozkala Nicka. Meg sa lúčila so záhradkou. Terry sa vyhýba Meg, lebo by sa s ňou ťažko lúčil. Jodi nedovolila Kate zaspať a bavila sa s ňou. Kate sa Jodi spýtala, či má stále hovoriť pravdu, ale Jodi jej povedala, že o to dnes nik nestojí. Sandra mala ďalšie bolesti. Harry s ňou bol u lekára. Sandra potratila. Harry o tom povedal Alexovi a Nickovi a oni Tess, lebo na ňu Harry bezdôvodne vyletel. Tess si skúsila pohovoriť so Sandrou. Harry našiel nitky a vyletel na Kate. Harry Kate vyhodil a ona kryla Sandru. Stevie sa Kate snažila hájiť a Jodi sa jej snažila pomôcť. Kate povedala Jodi o Sandre. Meg má odkazy od všetkých okrem Tess. Jodi našla Sandru na videu, ale Kate sa zatiaľ zbalila a odišla. Sandra už vyzerá lepšie. Harry našiel povrázok u Sandry. Jodi dohonila Kate a ukázala jej video. Jodi sa snažila Kate presvedčiť, aby sa vrátila. Tess sa snažila ospravedlniť Kate u Harryho. Kate si to s Harrym vyjasnila a on vzal Kate späť. Terry povedal Meg, že mu bude veľmi chýbať a preto sa jej vyhýba. Jodi sa lúčila s koňmi. Sandra sa ospravedlnila Harrymu za bábätko a on to chce skúsiť znova. Kate, Stevie a Tess sa rozlúčili s MegJodi. Jodi donútila Terryho zastaviť, pretože nechce odísť s Meg. Terry odviezol Meg a Jodi ostáva na DR. Jodi sa pridala k Tess, Stevie a Kate, ktoré zháňali ovce. Terry odprevadil Meg na autobus. Meg si čítala odkazy a mala tam aj odkaz od Tess. Jodi sa zaujímala o Katin plán a chcela jej tam dopísať plán na chlapca.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode