austrálsky farmársky seriál

4x18 (92) - My Brother's Keeper (Chránenec môjho brata)

Kanovi sa na Wilgul veľmi nedarí, čo sa Nickovi vôbec nepáči, ale Stevie sa snaží Kanovi pomáhať, pretože sa do neho zamilovala. Kate má z Paula nočné mory a Dave sa jej snaží pomôcť...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Dave Warner
Príbeh: Sarah Smith
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer); Michala Banas (Kate Manfredi)

Vedľajšie postavy: Craig McLachlan (Kane Morgan); John Jarratt (Terry Dodge) David Hoflin (Paul Kendall)

Kate sa snažila ovládnuť strach. Stevie nabúrala do Kana. Kane to Stevie odpustil. Alex a Kane hrali golf. Alex trafil do sila a do žľabu. Kane trafil Nicka a okno auta. Nick povedal Kanovi, že má na Wilgul bodliaky a neopravenú bránu. Ovce sa z Wilgul dostali na DR a majú krívačku. Stevie zašla za Kanom, aby si to s ním vybavila. Tess chce zavolať Dava, aby sa to nedostalo do jej stáda. Kane sa predstavil Stevie a vzal ju na motorku. Dave zobral vzorku ovciam. Kate sa zranila. Jodi, Kate a Dave budú súťažiť. Dave ide ošetriť ovce. Kane kúpil choré ovce a Stevie mu vysvetľovala a ukazovala, čo je krívačka. Dave sa pýtal Kate, či je v poriadku. Dave jej povedal, že jeho známa Lucy (ovca) mala podobné problémy. Stevie sa Kana zastáva, lebo sa jej páčil. Nick vystrašil Kate. Tess povedala Nickovi, že veľa pracuje a nerelaxuje. Nick sa na kvíz nebude pripravovať a od Tess sa dozvedel o krívačke. Kate chce na kvíz učiť celú noc, ale Jodi nie. Kate má z Paula nočné mory. Nick povedal o ovciach Alexovi. Stevie prišla pomôcť Kanovi. Nick si zasadol na Kana a Stevie mu vysvetľovala aký je Nick a aké to je medzi ním a Tess. Nick chce, aby Kane vypadol z Wilgul, keďže sa mu nedarí. Kane to povedal Alexovi. Alex Kana uistil, že nikam ísť nemusí. Stevie predstavila Kana Tess. Na Terryho pumpe bol kvíz. Alex, Nick a Kane súťažili spolu. Tess a Stevie súťažili spolu a Stevie odpisovala. Kate je mimo. Kate odmietla pomoc od Dava. Do finále sa dostali tímy Jodi a Alexa. V tie-breaku vyhrala Jodi. Dave povedal Kate o smrti svojej ženy a ona mu povedala, čoho všetkého sa bojí. Kane Sa zúčastnil dražby v Nickovom mene o darčekový kôš, aby mu pomohol s Tess a aby sa mu poďakoval, že môže ostať. Nick sa pohádal s Alexom, lebo Nick si myslí, že Kane s Alexom manipuluje. Jodi vypla Kate budík a Kate zaspala. Tess sa poďakovala Nickovi. Tess povedala Nickovi, žeby si mal s Alexom pokecať. Nick povedal Alexovi, že mal pravdu. Stevie pomáhala Kanovi. Nick sa ospravedlnil Kanovi. Kane sa zaručil, že sa o Wilgul postará. Na Wilgul bude musieť kvôli krívačke prísť inšpektor. Dave povedal Tess dobré správy o ovciach. Kmeň bol totiž benigný. Kane postrieľal ovce. Alex to prišiel povedať Kanovi. Alex povedal Stevie, že sa asi v Kanovi zmýlil. Stevie hájila Kana, pretože je impulzívny. Kane dal Tess peniaze za Dava a Tess pustila Stevie na prechádzku s Kanom. Nick povedal Tess, že jej  musí niečo súrne ukázať a to bola večera. Dave skontroloval ovce a s Kate si zahrali kvíz. Kate sa pýtala Dava na doktora a on jej dal navštívenku. Jodi a Kate pozvali Dava na večeru. NickAlex hrali golf a Alex trafil králika.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode