austrálsky farmársky seriál

4x21 (95) - Secrets And Lies (Tajnosti a lži)

Tess sa chystá požiadať Nicka o ruku. Dave sa jej snaží povedať, že Nick mal niečo so Sally. Kate sa snaží vyhrať miestny závod, aby rodine dokázala, že je niečoho schopná...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Sue Hore & Hadass Segal
Príbeh: Sarah Smith
Réžia: Arnie Custo
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer); Michala Banas (Kate Manfredi)

Vedľajšie postavy: Craig McLachlan (Kane Morgan); John Jarratt (Terry Dodge); Dean O'Gorman (Luke Morgan) & Lucy Rasheed (Ruth Davies)

JodiKate trénovali na závod. Tess si skúšala ako požiada Nicka o ruku s lamou a načapal ju Dave. O pláne vie Jodi, Kate, Dave a aj Stevie a všetci budú mlčať. Dave odišiel z DR a Nick prišiel. Jodi povedala Nickovi, že sa ho Tess chce niečo spýtať a ona mu povedala, že robí jarné upratovanie a chce vedieť, ktoré šaty si má nechať. Bude sa konať cezpoľný závod pre nemocnicu a mal by ísť cez Wilgul, čo sa Kanovi nepáči a nemieni naň dať značky. Dave vzal balíček pre Nicka, ktorý bol od Sally s fotkami a podobnými drobnosťami. Alex Nickovi poradil, aby to Tess povedal. Kate varila dusené teľacie a Jodi zatiaľ spravila sendviče. Dave sa zastavil za Tess a snažil sa jej povedať to o Nickovi. V závode súťaži Stevie s Alexom, JodiKateDavomTess s Nickom. Dave sa nakoniec oddelil, aby našiel Nicka a Tess. Nick sa snažil Tess všetko povedať. Tess si predstavovala ako požiada Nicka o ruku (vyskočí z torty, alebo ho chytí do lasa). Dave nevedel zastaviť koňa a Nick mu išiel pomôcť. Dave sa pridal k Nickovi a Tess. Stevie a Alex videli ako z DR utiekli ovce a smerovali na Wilgul a Stevie šla za nimi, aby sa zastavila za Kanom. Kane nechcel ukázať Stevie čo má v garáži a povedal jej, že je tu preto, lebo sa stará o Luka. Luke pomáhal Jodi a Kate a Jodi  ho pozvala na oslavu na DR. Stevie dohonila Alexa. Kate takmer vyhrala, ale nakoniec vyhrala Ruth. Kate chcela veľmi vyhrať. Jodi zabudla urobiť jedlo na oslavu a použije Katino teľacie. Kate chcela vyhrať preto, lebo by bola na plakete a babička, ktorá jej dala recept na teľacie, by na ňu bola hrdá. Stevie sa snažila zdržať Dava, aby sa Tess mohla vyjadriť. Dave povedal Tess o Nickovi a Sally. Zasiahol do toho Nick a povedal Tess, že bol len chvíľu so Sally, vtedy keď bol v meste a oni boli rozhnevaní. Tess sa na Nicka naštvala. Nick všetko Tess vysvetlil a povedal jej že to so Sally ukončil, lebo nemohol zabudnúť na Tess a Dave si to vďaka balíčku od Sally, v ktorom mu poslala pár vecí späť zle vysvetlil. Tess nevedela, čo má robiť a potrebovala si to premyslieť a chcela od toho utiecť a Nick jej povedal: „Zostaň.“ Jodi urobila pre Kate plaketu „The Manfredi Wing“. Nick zobudil Tess a pomocou Roya a kráv ju požiadal o ruku (Si meš ma vez? = Vezmeš si ma?) a dal jej prsteň a Tess povedala áno.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode