austrálsky farmársky seriál

4x26 (100) - This Moment Forward (Už navždy)

Na svadbu sa vrátila Meg aj Liz. Sandre a Alexovi sa príchod Liz nepáči rovnako ako sa Meg nepáči Luke. Svadba sa musela kvôli mravcom presunúť na Killarney....

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt
Príbeh: Sarah Smith & Chris McCourth
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer); Sonia Todd (Meg Fountain)

Vedľajšie postavy: Dean O'Gorman (Luke Morgan); Luke Ford (Craig Woodland); Inge Hornstra (Sandra Kinsella); John Jarratt (Terry Dodge)Marshall Napier (Harry Ryan); Catherine Wilkin (Liz Ryan); Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod) & Jodie Dry (Kirsty Buren)

Nick zabudol svadobnú prísahu. Meg je späť a robí dekoráciu aj keď je hosť. Variť na svadbu bude Tessina priateľka Kirsty, ktorá teraz mešká. Celé DR sa pripravovalo na svadbu. Na DR prišla Liz, ale nechce ísť na Killarney, kvôli Harrymu a Sandre. Harry a Sandra doniesli stoličky a Sandra sa „zvítala“ s Liz. Liz a Harry si oživovali spomienky a Sandre sa to nepáči. Prišla Kirsty, spoznala všetkých a doniesla Nickovi a Tess papagáje a kvôli nim sa s Davom pohádala, aj keď sa Tess snažila dať ich dokopy. Kirsty bude variť svadobný obed a lá Tess. Nick povedal Alexovi o Liz, ale on o nej nechce nič vedieť. Kirsty si nepadla do noty ani s Meg, kvôli vybaveniu kuchyne. Meg spoznala Luka. Liz dala Tess ako svadobný dar nože, ale Tess ich musela kúpiť, aby jej to neprinieslo smolu. Liz je teraz bohatá a chce kúpiť Tess reštauráciu, ak sa s Nickom presťahuje do mesta. Jodi chýba a Meg a chce, aby sa vrátila, ale Meg sa práca páči. Meg si myslí, že Jodi má aj na lepšieho ako je Luke. Sandra sa zastavila za Nickom a Alexom a povedala im, že načapala Harryho ako si prezerá fotoalbumy s Liz, ale Nick ju upokojil, že Liz sa nevrátila kvôli Harrymu. Liz poprosila Harryho, aby si pohovoril s Alexom. Sandra sledovala Harryho pri návšteve Liz a pohádala sa s ním. Meg doniesla Tess svadobné raňajky a povedala jej, že Ruth a Claire na ňu určite dávajú pozor. Dave ošetril koňa, ktorý má byť súčasť svadobného záprahu. Dave sa snažil byť vtipný, ale na Kirsty to nezaberá. Tess povedala Stevie, že Liz odmietla, ale nevie čo to Liz správne pochopila. Stevie povedala o Tess a Liz Nickovi a on povedal Liz, že ju na svadbe nechce a ani inde. Stevie a Kate našli mŕtve jahňa, ktoré ukázali Davovi. Zabili ho mravce a Dave im oznámil, že musia vyhlásiť karanténu. Kirsty pohrýzli mravce a svadba sa sťahuje na Killarney, kde všetko riadi Harry a Meg bude variť namiesto Kirsty. Nick povedal Tess o Liz. Harry sa snažil dohovoriť Alexovi a Nickovi, lebo on Liz už dávno odpustil. Všetci sú vo veľkom zhone. Tess prišla za Liz. Liz sa Tess ospravedlnila a chcela odísť, ale Tess ju poslala na svadbu. Liz aj tak odišla. Svadba sa pomaly začínala. Dave sa staral o Kirsty. Terry sa akože zaujíma o Meginu prácu. Tess na svadbu meškala a Nick bol nervózny. Družičky boli Jodi, StevieKate a družbom Alex. Stevie prišla so Charlotte a dala ju Meg a Terrymu. Liz nakoniec tiež prišla. Nick skoro zabudol prísahu a svadba každého dojala. TessNick sa zobrali. Všetci gratulovali Nickovi a Tess. Dave si pochutnával na Meginých dobrotách. Stevie sa snažila dohovoriť Alexovi. Alex aj Nick Liz odpustili. Luke a Craig sa postarali o výzdobu auta mladomanželského páru a Kate chcela vedieť, či je všetko pripravené. Harry sa šiel rozlúčiť s Liz a videla ich Sandra a nepáčilo sa jej to. JodiKate museli osedlať koňa do záprahu a videli ako si Dave užíval s Kirsty. TessNick šli kočom k autu a nakoniec sa v ňom rozhodli ísť až na Fidži.

________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

https://www.mcleodove-dcery.wz.cz/index2.htm
odkaz Fotogalérie

australiantelevision.net/mcleod/galleries/426.html

 

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode