austrálsky farmársky seriál

4x12 (86) - Make Or Break (Buď - alebo)

Uniesli Jodi aj s Tessiným dobytkom. Stevie a Alex sa začali pripravovať na školu ródea, ale Stevie sa nepáčia plagáty. Vďaka nim by ju totiž mohla dostihnúť minulosť...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Gulia Sandler
Príbeh: Sarah Smith & Alexa Wyatt
Réžia: Roger Dowling
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)

Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod) & Anna Lise Phillips (Bree Plummer); Michael Piccirilli (Tim Oldman); Matt Robertson (policajt Simmons)

Na Terryho pumpe sa zastavili po benzín, kde je veľa ľudí, pretože bude dražba a Tess sa teší, že ich dobytok bude mať skvelé miesto. Meg sa nepáči Jodin nový mobil. Tess má problém s kamiónom. Bree ponúkla Tess. Pomoc. Jodi čítala Tess o tom, ako poznať ľudí podľa topánok. Dôverovať má ľuďom s čistými topánkami a guľatou špičkou. Také topánky nosí Nick. Tess došiel benzín. Jodi nemá signál a teraz uviazli. Zasa sa objavila Bree. Bree ponúkla Tess, že odvezie jej dobytok. Jodi šla s Bree a bola až príliš zvedavá. Tess čakala na pomoc a zastavil sa Nick a opravil jej nákladiak. Tess sa pýtala, ako sa Nickovi darí v meste. Nick bude na dražbe kupovať. Jodi a Bree na dražbu nedošli. Tessin dobytok a Jodi uniesli. Jodi zavreli v mraziarenskom boxe. Tess hľadá Jodi a dobytok. Bree sa objavila na dražbe. Bree sa tvárila, že Tess nepozná. StevieAlex rozbiehajú školu ródea. StevieAlex sa bavili s bičom. Stevie sa rozhodla vyzbierať plagátiky na dražbe, aby ju nikto neobjavil podľa mena a Tess sa snažila dovolať Jodi. Tess zavolala Terrymu. Meg robila Terrymu na pumpe poriadok. NickTess šli za seržantom. Bree nič nedokázali. Alex si myslí, že Stevie sa skrýva pred Rose. Stevie povedala Alexovi, že sa skrýva pred chlapom, ktorému vzala, čo bolo jej. Tess povedala všetko Stevie. Jodi sa snažila vyjednávať s únoscom. Stevie sa Bree vkradla do auta a objavila Jodin časopis. Bree má falošné doklady. StevieAlex sa hádali, aby to vyzeralo, že Stevie má problém s odvozom dobytka, ktorý im na návnadu požičal Nick, aby naň nalákali Bree. Jodi utiekla, ale chytili ju. Nick musel pobozkať Tess, aby ich nevidela Bree. StevieAlex sa ďalej hádali a Alex získal žiaka do školy. Stevie mala menšie problémy, ale nakoniec Bree sadla na lep. Všetci štyria sledovali Bree s Nickovým dobytkom. Tess sa Nickovi ospravedlnila. Bree odbočila smerom k starej farme. Tess zavolala policajtov. Alex a Stevie zvládli jedného chlapa. Tess našla Jodin klobúk. Bree a Tim ušli. Chytili ich policajti a zachránili Jodi. Stevie všetko povie Alexovi, keď sa naučí používať bič. Jodi je OK a nechala sa obskakovať.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode