austrálsky farmársky seriál

4x08 (82) - Show Of Love (Prejav lásky)

Alexa navštívila jeho prvá, Tracy, ktorú Stevie veľmi nemusí. Tracy sa dokonca snaží odlákať Alexa do Japonska, kde by vystupoval v jej šou, ale Alexa stále niečo tiahne k domovu...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Margaret Wilson
Príbeh: Sarah Smith & Alexa Wyatt
Réžia: Ray Quint
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)

Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge)Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod) & Tasma Walton (Tracy Morrison); Paul Kelman (Dale Holloway)

Tess Jodi naháňali ovce na insemináciu. Stevie zistila, že Alex ešte neopravil hraničný plot a išla si to s ním vybaviť. Za Alexom sa zastavila Tracy Morrisonová, jeho prvá láska a podľa Stevie najväčšia beštia. Kedysi bola Tracy Stevina najlepšia kamoška, ale potom sa na ňu vybodla a vybodla sa aj na Alexa, keď mu odišla s iným. Tracy má ródeo šou a hľadá tu nový talent. Alex a Tracy (na Wildfirovi) sa prešli na koňoch. Alex priviedol Tracy na DR a predstavil jej  Tess a Charlottu. Všetkým až na Stevie sa rozprávanie Tracy páčilo. Tracy spoznala aj Dava. Stevie si nemyslí, že sa znovu dajú Alex a Tracy dokopy. DaveTess to prebrali pri ovciach. Jodi o tom hovorila Terrymu. Jodi zaujal tajomný zákazník – invalid Dale a začala ho spovedať. Tracy chce, aby Alex vystupoval v jej šou, no musel by odísť do Japonska. Alexovi sa celkom pozdáva nápad, žeby chodil po svete a zarábal prachy. Jodi dala Dalovi deku, ale on nechce, aby ho ľutovala. Tracy chcela do šou použiť aj Stevie a povedala jej o Alexovi. Stevie sa s Tracy pohádala. Podľa Tracy bola Stevie pijavica, odkedy ju otec vyrazil z domu. Tracy a Stevie súťažili na koňoch a Meg im merala čas. Tracy mala čas 15,1s a Stevie 15,3s. Podľa Meg ešte Stevie nepremárnila šancu, lebo Tracy sa dokázala vypracovať a ona sa za rovnaký čas nachádza na DR. Dave zistil, že majú zlé semeno a Tess sa bojí, že správne nedostane včas. Alex a Tracy mali rande. Stevie zatiaľ doma spomínala na ródeo a Diesla. Stevie sa s Meg bavila o tom, že by sa Tracy mohla zmeniť, a chcela by jej dať 2. šancu aj keď jej neverí. Alex povedal Tracy, že pár mesiacov bol po jej odchode mimo. Jodi sa zasa bavila s Dalom. Tess chcela vedieť, či Nick dovolí Alexovi odísť. Podľa Tess robí Alex chybu, ale Nick si to nemyslí. Nick sa pýtal Tess na insemináciu. Tracy a Alex sa zastavili na mieste, kde sa prvýkrát pobozkali. Tracy došlo, že si vtedy nevážila to, čo mala. Alex povedal Tracy, že si s ňou nemôže začať lebo, už životnú lásku našiel a bola to Claire. Stevie čakala na Jodi pred bistrom a videli ako Tracy ide k Dalovi a pobozkala ho. Nick chcel vedieť, či sa už Alex rozhodol. Stevie to chce povedať Alexovi, ale podľa Tess by tam mala niekoho poslať. Dave oznámil Tess, že nedostanú semeno včas. Prišiel AlexStevie mu chcela povedať pravdu. AlexDave sa bavili o Tracy a ródeu. Alex chcel vedieť, kedy je čas ísť po smrti milovanej osoby ďalej. Tracy predstavila Alexovi svojho manžela Dala. Dale sa zranil pri šou. Stevie sa rozhodla znovu si zajazdiť a vyšlo jej to. Dale chcel, aby sa Alex stal Tracynim mužom, lebo ona si nezaslúži mrzáka. Tracy uistila Dala, že ho miluje. Alex sa rozlúčil s Dalom aj Tracy a Tracy ho uistila, že Dale je jej životná láska. Jodi sa rozhodla nezaujímať sa o ródeo a nevyzvedať hostí, ale hneď to porušila. Nick a Tess sa dohodli, že on vymení semeno za pár oviec. Stevie sa prišla ospravedlniť Tracy. Stevie napadlo, žeby mohla s Alexom založiť školu ródea.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode