austrálsky farmársky seriál

4x17 (91) - Every Breath You Take (Víkendová škola ródea)

Stevie, Alex a Kate začali s víkendovou školou ródea, ale Stevie je príliš rýchla na začiatočníkov. O Kate sa zaujímal Paul, ale ona mu dala košom, čo nebolo najšťastnejšie riešenie...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Guila Sandler
Príbeh: Sarah Smith
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer); Michala Banas (Kate Manfredi)

Vedľajšie postavy: Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod) & Chris Oliver (Justin R. Wenzel); David Hoflin (Paul Kendall); Lucy Rasheed (Ruth Davies)

Kate vymyslela pre školu ródea menovky a časový program. Jodi ušla Madonna. Alex si obzeral žiačky. Alex je dobrý  učiteľ, ale Stevie veľmi teória neide. Tess prišla za Nickom, ktorý je chorý, ale musí pracovať. Stevie chce, aby sa všetko naučili rýchlo a aby boli rýchlo vo forme. Najprv jazdili na býkovi, potom z neho padali a potom hádzali laso. Paul flirtuje s Kate. Jodi sa stará o občerstvenie a večeru. TessCharlotte sa rozhodli postarať o Nicka jedlom. Paul objal Kate a Kate je z neho mimo a povedala to Jodi. Kate sa Paul nepáči a podľa Jodi by ho mala jemne odmietnuť. Alexovi ide učenie lepšie ako Stevie. Paul sa snažil pozvať Kate na rande a Kate využila Alexa, aby nemusela Paulovi odpovedať. Jodi Madonna zase ušla. Paul pozval Kate na večeru, ale ona ho odmietla. Tess našla Nicka na gauči odpočívať a pozerať seriály. Nick povedal Tess, že je krásna. Nick má na chladničke fotku s Tess a Sally. Stevie večerala s Tess, aby nezavadzala žiakom, ale keď Tess začala rozoberať prečo tam má Nick fotku aj so Sally odišla k žiakom, ktorý mali aj s Alexom táborák a Alex im rozprával zážitky s ródea. Paul dal Kate náramok, ale ona sa ho zdráhala prijať. Jodi hovorila Kate čo má robiť, keďže ide robiť jej robotu, ale ona ju nepočúvala, lebo hľadala svoje stratené červené nohavičky. Alex povedal Stevie, že nevie učiť a zhodil ju tak pred žiakmi a po vyučovaní Alex Stevie vysvetlil, že všetko sa treba učiť postupne učiť, veď aj ona začínala. Lenže Stevie tiež nemala ľahké začiatky. Paul zasa našiel Kate, ale ona nemala náramok a vrátila ho Paulovi. Kate zavolala Dava, lebo Madonna nežerie. Dave si robil z Kate srandu a Kate ho nechápala, lebo bola z Paula mimo. Kate sa pýtala Dava, čo má robiť s dotieravými ľuďmi, ale nepovedala mu, že ide o Paula. Žiaci chceli, aby ich učil Alex. Dave dal Kate ako pomôcku kliešte na kastráciu. Paul videl Kate s Davom a povedal jej, že sa mu nepáči, že má iného. Kate povedala Tess o Paulovi a obe o tom povedali Stevie a Alexovi a Kate obvinila Paula, že jej vzal nohavičky. Dave videl celú situáciu aj Paula. Alex si prezrel Paulove veci, ale nič nenašiel. Madonna zožrala nohavičky Kate. Alex skúsil Paula vyhodiť a keď im Dave povedal o nohavičkách ospravedlnil sa Paulovi a Kate sa mu musela verejne ospravedlniť. Tess skúsila pozvať Dava na večeru. Paul vrátil Davovi kliešte a Dave mu povedal, že Kate oňho nemá záujem. Žiaci dostali od Stevie vysvedčenie. Paul zasa skúsil pozvať Kate, ale ona mu povedala jasne nie. Všetci šli oslavovať do krčmy a Tess išla odniesť Charlotte. Kate si šla ľahnúť a našla vo svojom byte náramok. Paul začal naháňať Kate a ona sa snažila naštartovať auto, ale Paul jej ho pokazil. Kate ho ovalila ističom volantu a snažila sa niekomu dovolať. Dave ju našiel a upokojoval ju. Tess dala Nickovi fotku so Charlotte, aby si ju dal na chladničku. Kate je navonok v pohode. Tess sa učila jazdiť na býkovi, aby zistila aká je Stevie učiteľka.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode