austrálsky farmársky seriál

4x10 (84) - Flesh And Blood (Krv nie je voda)

Tess čaká ťažké rozhodnutie. Musí určiť, kde je  pre Charlottu najlepšie. Tess si to uvedomí aj vďaka studni, ktorú Stevie na Drovers Run objaví. Zatiaľ si Harry a Sandra užívajú svadobné chvíle...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Alexa Wyatt & Lily Taylor
Príbeh: Sarah Smith & Alexa Wyatt

Réžia: Geoff Bennett
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)

Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Marshall Napier (Harry Ryan); Inge Hornstra (Sandra Kinsella); Rodger Corser (Petr Johnson); Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod) & Gabriella Maselli (Julia Johnson); Kayla McCuloch (Natalie Johnson); Lucy Carey (Alana Johnson); Carmel Johnson (Beth Martin); Troy Gray (mladý Jack McLeod); Lizzie Falkland (mladá Ruth Silverman-McLeod); Nicole Goodes (malá Claire); Sarah Reynolds (malá Tess)

Na DR zúril silný vietor a Hopskoč už 3x utiekol a Jodi, StevieTess ho hľadali. Stevie ho vyslobodila z drôtu a spolu s Tess našli starú studňu. Tess sa zdalo, že počula hlasy. TessStevie videli v meste Julie. Hopskoč je nervózny a AlexMeg si myslia, že by na ňom Charlotta jazdiť nemala a mal by sa vrátiť. Jodi ho chce skrotiť. Harry chce, aby Nick zapojil Alexa do práce, aby nemyslel na súd. Harry povedal Alexovi, aby veľmi nevyvádzal a má nejaké tajné plány so Sandrou a nič o tom nevie ani Nick, ani Alex. Tess sa nedarí napísať vyhlásenie. Tess spomínala na to, ako sa Jack hádal s Ruth. Stevie povedala Tess, aby o sebe nepochybovala. Stevie liezla do studne. AlexNick opravovali verandu a Alexa to nebavilo. Nick mu poradil, aby sa držal ďalej od Petra. V studni bol len bábika Anabelle a Tess si spomenula ako im tam s Claire spadla, keď ich Jack vystrašil. Meg hovorila Tess, aké to bolo, keď s Ruth odišli. Claire čakávala Tess pri bráne, kým nepochopila, že sa Tess už nevráti. Tess pozvala Julie. Julie hovorila Tess, ako sa cítila, keď sa dozvedela o Charlotte. Tess sa snažila, aby Julie zrušila súd. Julie chce len to najlepšie pre Charlottu. Jodi sa nedarí skrotiť Hopskoča a má na to deň. Stevie chcela vedieť, čo robila Julie na DR a šla si to s ňou vybaviť. Peter volal TessTess vyletela na Stevie, pretože to nie je jej boj a myslí si, že si tým vynahradzuje stratu Rose. Stevie sa prešla na koni a Alex šiel za ňou na motorke a ona mu hovorila o Juliinej návšteve a o tom, čo spravila. Tess spomínala na minulosť a písanie je stále neide. Meg je tvrdá na Jodi a obe sa o tom bavili s Terrym. Peter prišiel na návštevu aj s Natalie. Peter nedokáže zabudnúť na Charlottu a začal sa hádať s Tess a Natalie a Charlotta sa zatiaľ stratili. Všetci ich začali hľadať. Tess sa bojí, že by mohli spadnúť do studne. Tess sa zasa zdalo, že niečo počula. Tess si spomenula ako s ňou Ruth odišla. Jodi a Hopskoč našli Natalie a Charlottu. Peter sa rozhodol stiahnuť žiadosť. Peter odišiel a Alex mal z toho všetkého radosť . Tess chce aby, sa Charlotta vídala so svojimi sestrami, ale Alex si myslí, že je pre ňu najlepšie, keď bude na DR. HarrySandra sa rozhodli zobrať. Oddávala ich Beth, Nick bol svedok a Alex bol najprv v šoku. Nick o tom vedel. Harry sa uisťoval, že to Alexovi nevadí. Tess už napísala pár riadkov. TessClaire dali Anabelle do studne, aby ju Jack a Ruth nenašli a Tess by tak mohla ostať na DR. Stevie zaplechovala studňu. Tess sa rozhodla, že by mala Charlotte dovoliť odísť. TessJodi Charlottu pobalili a Meg ušila Anabelle šaty a StevieTess potom zaviezli Charlottu Petrovi. Jodi skrotila Hopskoča pomocou hudby. Hopskoč bol asi v cirkuse. TessAlex sa rozhodli, že budú rozmaznávať Charlottu.

 

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode