austrálsky farmársky seriál

4x20 (94) - Friendly Fire (Paľba z vlastných radov)

Terryho zákazníci majú problémy s autami a Terry podozrieva Luka, ktorý u neho pracuje a Stevie má problémy s Kanom, ktorý sa zaplietol do špinavých vecí...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Denis Morgan
Príbeh: Sarah Smith
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi)

Vedľajšie postavy: Craig McLachlan (Kane Morgan); John Jarratt (Terry Dodge); Marshall Napier (Harry Ryan); Dean O'Gorman (Luke Morgan) Andrew Marshall (Ray Billings)

Stevie a Alex orezávali strom. Stevie má vzťah s Kanom. Všetci traja pôjdu večer strieľať prasatá. Alex dohovoril Kanovi, aby neublížil Stevie, pretože Kane to nemyslí so Stevie, až tak vážne. Kane má nejaký nelegálny kšeftík a snažil sa naňho nalákať aj Alexa. Tess si pri zoskoku vymkla členok, keď pristála v nore vombata a Nick sa o ňu staral. Kate dostala list od rodiny a jej sesternica ide na medicínu. Kate chcela, aby Jodi ohodnotila jej prácu. Kate sa pokazilo auto. Stevie sa pýtala, čo preberal Kane s Alexom. Stevie potrebuje Alexovu radu pri výbere koňa. Jodi zavolá Luka na Katino auto. Tess povýšila Kate, ale potom aj Jodi, lenže nemôže mať 2 osoby s rovnakým postavením, takže budú 3 dni súperiť v práci, aby zistili, kto si zaslúži lepšiu funkciu. Luke odporučil Terrymu, že by mohol dať nejaké veci na net. Stevie a Kane si dohodli rande. Stevie si skúšala koňa. Stevie sa páčil, ale Alexovi nie a nakoniec sa debata prečo je kôň nestály zvrhla na Kana. Harrymu sa pokazilo auto a Stevie a Alex ho odtiahli k Terrymu. Jodi a Kate súperili a Jodi bola rýchlejšia, ale Kate sa snaží robiť kvalitne. Harry tankoval ráno u Terryho, ale musel čakať, lebo Luke musel ísť za Kate. Stevie povedala Lukovi, že je Kanove dievča a Luke bol prekvapený, lebo s Kanom nikdy žiadna dlho nevydržala. Stevie si povýšenie Kate a Jodi vyjednávala s Tess a Tess to urobila preto, aby viac makali. Kanovi kšeftík nabúral večerné plány. Aj Kanovmu kolegovi skapalo auto. Jodi sa snažila vstať skôr ako Kate, ale nevyšlo jej to. Kane neprišiel na rande a Stevie je naštvaná. Tess si myslí, že sa podvedome zranila, aby sa Nick o ňu staral. Alex našiel koňa pre Stevie, ale ona išla na rande s Kanom a na koňa zabudla. Harry sa pýtal Nicka ako mu ide auto, lebo jeho známi, ktorí tankovali u Terryho majú problémy s autami a on pumpe neverí. Kane sa snažil Stevie ospravedlniť a pozval ju na obed, kde sa zastavil aj Kanov kolega a Kane sa so Stevie stavil o to čo robí. Stevie zabudla na Alexa a koňa. Kane ešte musí ostať v meste kvôli kamošovi a Stevie šla v jeho aute na Wilgul a cestou stretla Alexa. Harry sa snaží Terryho potopiť. Stevie čakala na Kana a prišiel s autom kolegu, ktorý bol pri obede. Terry sa zastavil za Kate, aby zistil, ako jej funguje auto. Terry načapal Luka ako filtruje benzín. Luke zohnal nekvalitné palivo, ale nevedel o tom. Alex sa nebaví so Stevie, aj keď Stevie sa snažila nadviazať konverzáciu. Alex si ujasňoval s Kanom, či sa nesnaží Stevie do niečoho zatiahnuť. Harry sa snažil obviniť Terryho. Terry hájil Luka. Terry urobil každému postihnutému služby a dal im plnú nádrž zadarmo okrem Harryho, lebo ten mal iný problém s autom. Kate skoro zrazila traktorom Jodi. Rozhodli sa ukončiť súboj. Terry si všetko vyjasnil s Lukom. Kate dostala list od rodičov a myslí si, že im musí niečo dokázať a Jodi dovolila Kate, aby povedala rodine, že je zástupca referentky. Alex poradil Stevie nech si koňa vezme. Tess sa noha uzdravila.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode