austrálsky farmársky seriál

4x07 (81) - When Sparks Fly (Keď lietajú iskry)

Medzi Nickom a Tess to vrie a všetko sa vyostrí, keď si Nick postaví hrádzu a Drovers Run je takmer bez vody. Tess sa nakoniec rozhodne využiť Stevin nápad a rozhodne sa vyhodiť hrádzu do vzduchu...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt
Príbeh: Sarah Smith & Alexa Wyatt
Réžia: Ray Quint
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer)

Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge)Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod)

JodiStevie rozvážali seno. Stevie sa snažila chytiť kravu, ale kvôli nákladiaku sa jej to nepodarilo a Jodi sa skoro zabila a má nervy na Stevie. Stevie povedala Tess, že videla už tretí nákladiak plný kráv ísť na Killarney. Tess v poslednej dobe nehovorila s Nickom. Tess si prišla po Charlottu a snažila sa pozvať Nicka na večeru. Tess trúbila na Alexa a Nicka. Tess si myslí, že ten obchod kravami je zlý a snažila sa s Nickom porozprávať, aby vedela, či medzi nimi ešte niečo je. Jodi žalovala Meg. Terry nepotrebuje pomoc v bistre a preto Meg dáva do poriadku platne. Jodi si myslí, že Stevie je duševne nevyrovnaná a ona ju počula. StevieJodi zistili, že hladina potoka je nízka a povedali to Tess, ktorá dávala lekcie farmárčenia Charlotte. Alex a Nick urobili hrádzu, aby mali dosť vody pre dobytok a podľa Tess sa jej Nick mstí za Dava. Pre Nicka je to stále len obchod. Meg chcela pomôcť Terrymu v bistre, ale on o pomoc, ani o obed nestojí. Stevie chcela hrádzu vyhodiť do vzduchu, ale Tess sa nechce znížiť na Nickovu úroveň. Dave skontroloval Nickove kravy a snažil sa s ním prebrať Tess. Nick dal DavoviTess zelenú. Podľa Alexa mal Nick povedať Tess o hrádzi. Dave sa snažil získať Tess a povedal jej čo sa dozvedel od Nicka. Tess mu povedala, že budú len priatelia. Jodi, Stevie a Diesel pôjdu skoro ráno pracovať. Meg sa snažila ponúknuť opäť Terrymu svoju pomoc. Jodi a Stevie sa v noci snažili, aby tá druhá nemohla zaspať. Tess rozprávala Charlotte rozprávku o svojom živote. Tess sa snažila dohovoriť Alexovi, aby dohovoril Nickovi. Terry si berie do bistra aj gramofón a Meg tak príde o hudbu. StevieJodi našli kravu, Stevie zliezala dole a vyvrtla si členok. Jodi si vychutnávala pocit víťazstva a potom šla Stevie pomôcť. MegTess sa bavili o Nickovi a Terrym. Diesel skočil za Stevie. Dave ho ošetril. Diesel poranenú panvu. Stevie dovolila Davovi uspať Diesla. StevieDave ho pochovali. Jodi sa snažila Stevie utešiť, lebo ona si to dáva za vinu. Diesel bol jej najlepší priateľ. Meg trúbila na Terryho a v bistre objavila romanticky prestretý stôl, Terry pustil hudbu a potom spolu tancovali. Alex dohovoril Nickovi, aby to urovnal, aby z toho nakoniec nebola vojna. Nick sa prišiel ospravedlniť Tess a povedal jej, že urobí hrádzu inde. Tess a Nick sa zasa pohádali, lebo sa do toho zamiešal aj Dave. Tess povedala Nickovi, že je rovnaký ako Harry, že je lakomý, nenásytný kravský barón a obaja si povedali, že medzi nimi nikdy nič nebolo. Tess sa rozhodla využiť výbušniny. Jodi a Stevie sa ju snažili zastaviť, ale hrádza vybuchla a voda sa vrátila do potoka. Nick sa rozhodol presunúť hrádzu, aby bol fér.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode