austrálsky farmársky seriál

4x30 (104) - The Things We Do For Love (Všetko pre lásku)

Alex pomáha Jasmine s jazdením. Nick sa má starať o Charlotte, ale Tess sa o ňu bojí. Kate chce skúsiť citlivo zaobchádzať s kravami načo si Stevie nevie zvyknúť...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Phillip & Fin Edquist
Réžia: Arnie Custo
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer)

Vedľajšie postavy: Dean O'Gorman (Luke Morgan); Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod); Anna Torv (Jasmine McLeod)

Dava zobudil telefón pre Alexa. Jasmine chce variť na DR. Alex doniesol Jasmine jej koňa, ktorý sa každému páči, len Jasmine nie. Dave ho prezrel. Kôň by si mal zaklusať, ale Alex to kvôli Jasmine radšej nechce urobiť. Dave si myslí, že to Alex trochu prehnal. Jasmine chce poslať Juna späť. Stevie ho chcela poslať na Killarney, ale Jasmine nevadí, keď bude na DR. Nick doniesol Charlotte. Nick bude opravovať plot a Charlotte mu bude pomáhať. Alex s snažil pomôcť Stevie, lebo od nej chcel, aby pomohla Jasmine s Junom. Stevie mu poradila, aby povedal Jasmine čo cíti. Alex sa snažil ospravedlniť Jasmine. Alex pomáhal Jasmine s Junom. Tess nabalila Charlotte na výlet a dávala informácie Nickovi. Kate chce citlivo zaobchádzať s kravami, čo je podľa Stevie blbosť, ale aj tak to skúsia. Luke prišiel za Jodi už štvrtýkrát. S kravami to ide pomaly a Stevie sa ich snažila hnať. Alex pomohol Jasmine vysadnúť na Juna. Jasmine to nezvládla, lebo sa jej oživili spomienky a radšej z Juna zliezla. Charlotte Nickovi dvakrát utiekla. Alex sa Jasmine za všetko ospravedlnil a snažil sa ju presvedčiť, aby to s Junom skúsila, lebo má cit ku koňom. Alex zaviazal Jasmine oči a viedol ju po lavičke, aby si zvykla na výšku aj bez očí a potom ju vysadil na Juna. Jasmine pomaly klusala na Junovi a začala zvládať spomienky a začalo sa jej to páčiť. Nick a Charlotte sa vrátili trochu neskôr a Tess sa už začala báť. Jasmine sa pripravovala na rande s Alexom. Jasmine hovorila Tess o Markovi a nevie, či je na nový vzťah pripravená. Dave uvaril večeru na rande Alexa a Jasmine a potom sa musel vypariť. Alex priviezol Jasmine späť na DR potom ju pobozkal. Nick sa už strategicky pripravil na ďalší deň so Charlotte. Jasmine ide zháňať kravy so Stevie, Jodi a Kate na závodnom koni. Jasmine prišiel balík s jazdeckými vecami a cenami od jej trénerky Rachel. Juno nie je zvyknutý na kravy. Stevie hovorila Jasmine o citlivom zaobchádzaní. Alex navštívil opäť DR, kvôli Jasmine. Jodi odpadla z dehydratácie a bolo jej zle. Jasmine cválala na Junovi po Tess a preskočila aj bránku a je späť v sedle. Jodi môže mať infekciu z tetovania. Nick dal Charlotte do ohrady jahniatko. Jasmine už nechce chodiť po svete, ale chce ostať na DR. Kate a Stevie videli kamión a s kravami to nestihnú a Kate napadlo prestrihnúť plot, ktorý Nick 2 dni opravoval. Luke navštívil Jodi a dal jej kvety. Jasmine chce predať Juna, aby ešte mal nejaké výsledky. Nick a Tess si plánujú deti. Jasmine spomínala na Marka a jazdenie a ráno sa obliekla do jazdeckého dresu a cvičila jazdu s Junom. Jasmine sa takto chcela s Junom rozlúčiť, ale uvedomila si, že nemôže opustiť svet jazdenia a Alex bol z toho v šoku. Nick a Tess vyprevadili Jasmine. Jasmine odišla aj s Junom a Alex sledoval jej odchod.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode