austrálsky farmársky seriál

4x05 (79) - Great Expectations (Veľké očakávania)

Stevie a Terry musia zastaviť na benzínke u šialeného Kena. Stevie v ňom spozná bývalú hviezdu ródea a snaží sa mu pomôcť, postarať sa o pumpu a dať dokopy dávno rozorvanú rodinu...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Hawkshaw
Réžia: Jessica Hobbs
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Marshall Napier (Harry Ryan); John Jarratt (Terry Dodge)Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod); Inge Hornstra (Sandra Kinsella) & Harold Hopkins (Kan Logan); Susan Godfrey (Jennifer Logan)

Nick sa vrátil z mesta a pozval Tess na večeru, ktorú mu má navariť. StevieTerry sa zastavili na pumpe, kde vyvádza šialený vedúci Ken Logan, bývalá hviezda ródea. Stevie sa vrátila za Kenom, ale on ju považuje za Jennifer. Ken sa zranil a je alkoholik. Stevie sa vrátila zaplatiť a pokecala s Kenom o ródeu. Alex prikázal Nickovi, aby nepomáhal Sandre. Jedno teľa sa narodilo a jedno umrelo. Jodi sa teraz snaží nové teľa pridružiť ku voľnej krave. Alex a Nick sa hádali so Sandrou a Harry im nakázal, aby sa dohodli. Kvôli Kenovi sa Stevie dala na ródeo. Stevie sa snažila Kenovi pomôcť, ale on o pomoc nestojí. Kenovi prišlo zle a Stevie mu zavolala sanitku, ale Ken to v nemocnici nezvládol. Jodi si o Kenovi myslí, že je cvok. Stevie sa snaží nájsť Jennifer. Jodi v detstve tiež Kenovi niečo ukradla. Terry všade robí bordel a Jodi za ním upratuje. Terrymu sa nedarí nájsť si prácu. Teľa zmizlo. Sandra mala ísť s Alexom a Nickom zháňať stádo, ale oni vyrazili skôr. Terry si šiel hľadať prácu a stretol Jennifer, Kenovu dcéru a doviedol ju na pumpu, ktorá je teraz jej dedičstvom, ale ona oň nestojí. Jodi našla teľa pri alpakách, pretože ono si myslí, že je alpaka. Stevie Ken považoval za Jennifer a hovoril jej nech sa nezbavuje Borovíc, čo je staré sídlo Kenovej rodiny. Stevie sa tam išla pozrieť.  Ken pri autonehode zabil syna. Jennifer sa nepáči, že sa Stevie pchá do cudzích vecí. Ryanovci sa rozhodli viesť Killarney v štyroch. Sandra uviazla s jednou ovcou, pretože šla horšou cestou. Alex a Sandra sa stále hádajú a Nick sa ich snaží krotiť. Alex so Sandrou neprestali a Nick im dal ultimátum - nesmú sa urážať a on bude mať rozhodujúce slovo. Jodi chcela ukázať teľaťu pomocou zrkadla kým je. Meg našla ukradnutú cenu od Kena, ktorú Jodi vyhodila. Pre Stevie je Ken hrdina, ale pre Jennifer opilec. Sandra, Alex a Nick sa uzmierili. Terry dal do poriadku pumpu. Ken začal piť až po nehode. Jodi vrátila Jennifer cenu. Ken si odkladal Jenniferine články a Stevie našla v obraze Borovíc dokumenty o pumpe a o poručníckom fonde, ktorý Ken založil, aby mohla Jennifer vyštudovať. Tess dostala chrípku od Charlotte. Stevie ukázala Tess opály, ktoré chce dať Rose. Stevie sa bojí, že ju Rose odmietne. Tess chce dať Stevie voľno, ale ona si počká do prázdnin. Opály nosia smolu. Terry opravil Jennifer auto. Jennifer zháňa vedúceho pumpy, lebo ju nechce predať. Stevie si opály uložila do Kenovho poháru. Teľa si uvedomilo, že je teľa. Terry sa stal vedúcim pumpy. Nick sa vychystal na večeru, ale Tess je chorá, takže z toho nič nebude a Nick odišiel.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode