austrálsky farmársky seriál

4x16 (90) - Magnetic Atraction (Magnetická príležitosť)

Stevie navštívi Rose, ktorú vyhodili zo školy a má problémy s Michelle. Stevie chce povedať Rose pravdu a zároveň spoznáva Kana. Kate sa zatiaľ snaží očariť Dava ...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: May Dann
Príbeh: Sarah Smith
Réžia: Geoff Bennett
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Brett Tucker (Dave Brewer); Michala Banas (Kate Manfredi)

Vedľajšie postavy: Craig McLachlan (Kane Morgan); Basia A'Hern (Rose)

Majú problém s kravou a Kate chce, aby zavolali Dava. Autobusom prišla na DR Rose, ktorá chce žiť so Stevie. Rose má problém s Michelle a nechce sa ku nej vrátiť. Stevie sa snažila Rose dohovoriť. Rose spoznala Turba a spať bude v bývalej Jodinej izbe, pretože Stevie ju prichystala pre Rose. Zavolali Dava. Dave si robil z Kate srandu, že má zle postavenú bránu. Kate je z Dava mimo, ale snažila sa mu pomôcť. AlexNick navštívili Kana. Nick povedal Kanovi, že by mal opraviť plot. Stevie sa rozprávala o Rose s Tess. Tess ponúkla Stevie, že by mohla pozvať Michelle. Rose spoznala AlexaNicka. Nick dal Tess plameňomet na burinu a je to ekologické. Rose sa zaujíma o kone. Medzi Davom a Nickom to stále vrie. Stevie si šla s Rose zajazdiť. Stevie sa snažila Rose povedať pravdu, ale je to pre ňu ťažké. Stevie si to cvičila s Tess. Rose má frajera Zacka a chce, aby s nimi býval v chate. Rose chce pracovať na DR. Jodi učila Rose opravovať plot, ale ju to nebaví a Jodi jej povedala, že takto to tu chodí bežne a Rose sa vrátila sama naspäť. S kravou je to horšie. KateDave pomáhali uzdravovať kravu a Dave zistil, že má v črevách kov a Kate si myslela, že si zasa robí srandu. Kane prelakoval auto na ružovo ako prekvapenie pre kamarátovu priateľku. Tess nefunguje plameňomet. Nick sa jej snažil pomôcť a medzi ním a Tess to iskrí a Tess začal plameňomet fungovať. Dave ich vyrušil, pretože potreboval Tessinu pomoc. Stevie vyletela na Jodi a šla hľadať Rose. Stevie si s Rose vážne pokecala. Kate sa pred Davom strápnila a Kate sa Jodi priznala, že sa jej páči. Stevie zistila, že Rose si plánuje rodinu a vyhodili ju zo školy. Stevie sa pohádala s Rose a všetci to počuli a videli. Tess skúsila Stevie utešiť a ona teraz nevie čo má robiť. Stevie všetko povedala Rose, keď spala. Kane prelakoval auto kamošovi, ktorý mu prebral dievča. Jodi stretla Rose, keď odchádzala. Jodi sa ju snažila zastaviť. Jodi o tom povedala Stevie a Tess a Stevie šla za Rose a našla ju na kraji cesty. Zack nechal Rose kvôli motorke. Kate sa snažila si s Davom vážne pokecať. Stevie sa Rose snažila pomôcť. Stevie o všetkom hovorila Tess a rozhodla sa Rose povedať pravdu, ale počula ako Rose volá Michelle. Alex o aute povedal Nickovi. Nick povedal Davovi, že s kšeftom v meste skončil. Stevie dala Rose topánky a odprevadila ju k autobusu. Tess pomohla Stevie sa vyplakať. Jodi písala Meg, že rozbila sošku na cimpr-campr a tým presvedčila Kate, aby aj ona písala mame. Tess sa snažila upáliť Stevie a burinu.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode