austrálsky farmársky seriál

4x02 (76) - Double Dealing (Klamná hra)

Sandra poprosila Stevie, aby jej pomohla s oplodnením býka Crushera, ale nedopatrením ho Stevie musí nechať na Drovers, kde nechtiac oplodní pár kráv a Tess sa rozhodne bojovať o teľatá so Sandrou v pokri...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Carol Williams
Réžia: Geoff Bennett
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Marshall Napier (Harry Ryan); John Jarratt (Terry Dodge)Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod); Inge Hornstra (Sandra Kinsella) & Don Halbert (Shane Bagley); Peter Michell (Jason Brown)

Sandra chce od Stevie službu za to, že ju neudala policajtom. Stevie má odviezť Sandrinho býka Crushera na určitú adresu. Stevie, JodiTess hrali poker a Stevie ich učila ako vyhrávať. Terry musí najprv riešiť Sandrine problémy a Sandra Terryho komanduje. Stevie nechala Crushera pri dobytku na DR, lebo adresu na doručenie nenašla. Alex a Nick si požičali dobytok od Tess, pretože má prísť návšteva z banky a chcú vyzerať ako schopná farma. Sandra obvinila Stevie, že Crushera naschvál doniesla na DR, aby im oplodnil kravy, pretože je lepší býk ako Brutus, ktorého majú. Sandra považuje Stevie za zlodejku, ale Stevie obvinenia popiera a Tess si nemôže dovoliť Sandre za škody zaplatiť. Tess sa so Sandrou dohodla, že jej dá polku teliat. Jodi nahnala dobytok a doniesla traktor na Wilgul. Shane z banky si všimol, že kravy majú iné identifikačné visačky, ako zvyšok dobytka na Wilgul. Alex predstavil Jodi pred Shanom ako svoju frajerku. Stevie došlo, že Crushera na DR nahnal Jason, Sandrin pracovník. Sandra to urobila preto, lebo Crusher má poškodené mužstvo a nemôže oplodňovať, takže teľatá nie sú od neho a Sandra teda potrebovala niekoho zo zlou povesťou, aby poškodila Tess. Terry si prišiel požičať náradie z Wilgul a povedal Jodi, že Craig príde na rande, takže Alex musel  na dôkaz svojej lásky pobozkať Jodi a zahrali Shanovi žiarlivostnú scénu. Tess sa so Sandrou dohodla, že nič nepovie Harrymu, ak si o teľatá zahrajú poker. Shane videl Jodi, ako sa s traktorom vracia na DR a Tess nedokázala oklamať ani Shana a s Alexom a Nickom to vyzerá zle. Terry nedokáže pracovať naraz pre Sandru aj pre Harryho. Tess chce, aby za ňu v pokri hrala Stevie. Shana vyhodili a AlexNick s ním popíjali a pomáhali mu to prekonať pivom a jedlom. Na pokri sa zišli Stevie, Tess, Jodi a Sandra. Začali skúšobnými kolami. Sandra sa mieni nasťahovať k Harrymu. Nick a Alex ukázali Shanovi skutočné záznamy. Stevie a Tess sa nevedia dohodnúť aké pohyby používa Sandra, keď má zlé karty. Stevie pracovala v kasíne. Jodi rozdala a Sandra chce hrať s Tess a nie so Stevie. Sandra a Tess zvýšili stávky o býkov Crushera a Bruta. Stevie si pokecala s Tess. Tess sa rozhodla podvádzať a prihodila ešte aj auto. Sandra roztrhala dohodu a Tess zvíťazila s dvomi šestkami proti Sandriným trom deviatkam. Harry nechce, aby sa Sandra hneď nasťahovala. Sandra hovorila Harrymu ako zle dopadla v pokri. Terry sa rozhodol pokecať si s Harrym a má podporu Meg. Shane pomohol Alexovi a Nickovi tým, že dal banke zlé plány farmy Wilgul. Terry si pokecal s Harrym a dostal padáka. Stevie ide s Jasonom na rande, pretože mu to sľúbila za informácie o Crusherovi.

________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/402.html

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode