austrálsky farmársky seriál

1x22 (22) - Deep Water (Kalné vody)

Claire a Meg nájdu Briana mŕtveho a jediným podozrivým je práve Becky. Mohla by ho zabiť? Všetky tomu neveria, ale dôkazy hovoria niečo iné...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Sally Smith
Réžia: Geoff Bennett
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon)Rodger Corser (Peter Johnson)John Sheerin(Brian Cronin); Fred Whitlock (seržant Joe Cook); Catherine Wilkin (Liz Ryan) & Gretta Leslie-Allen (Angela Vaughn)

Bude sa konať turnaj v póle. Becky dala Jodi pokazenú retiazku. Brian prišiel za Becky a povedal jej, že obvinenie stiahli, lebo Kim zmenila výpoveď. Brian si vzal šípky a Becky sa psychicky zložila. Claire vyhnala Briana. Becky odišla v noci s autom. Meg robila hostinu pre účastníkov póla. Becky sa vrátila a Claire šla za ňou. Becky bola od krvi a balila si veci. Claire jej nedovolila odísť. Tess chce nastúpiť na pólo namiesto Becky. Jodi si cvičila pólo a našla Brianove auto. Meg a Claire kŕmili kravy. Na pólo príde aj Peter. Meg a Claire našli Briana v jazere utopeného. Tess sa starala o Becky. Meg a Claire ho vytiahli. Zbadala ho aj Jodi a všetky tri si myslia, že Becky ho zabila. Meg a Claire naložili Briana na auto a odviezli ho do iného potoka. Tess si chce pokecať s Cookom, ale Becky nechce. Všetky boli na Becky milé a ona je skoro OK. Claire o všetkom povedala Tess, aj keď ona si najprv myslela, že si z nej Claire robí srandu. V správach ešte nič nebolo a Jodi spala u Meg. Jodi sa bojí Cooka a Tess jej poradila, aby mala vždy plnú pusu. Prišiel Cook a povedal Becky, že nemôže s obvinením nič robiť. Becky šla k jazeru a našla Jodinu retiazku. Alex s Petrom sa doberali, lebo sa považuje za hviezdu póla a Peter hral za juniorov. Tess nikto nevybral a s Nickom robila rozhodcov. Claire hrala s Terrym a Alex s Meg a Petrom. Claire dala vlastný gól. Liz si myslí, že Becky priťahuje problémy. Brick morálne podporil Becky. Claire a Terry prichystali súperom fintu. Tess spoznala Angelu, právničku a nepriamo sa jej spýtala na ich prípad a podľa zákona sú v tom až po uši. Alexovi sa rozpadlo sedlo. Keďže obe družstvá podvádzali Tess rozhodla, že zápas skončil nerozhodne, čo sa Alexovi nepáčilo. Meg sa pýtala Terryho, či by dokázal zabiť a on jej ušiel. Jedna krava zdochla a Claire možno bude musieť zabiť celé stádo. Becky si myslí, že je to vo vode a Peter chce pre istotu odviesť kone. Becky vrátila Jodi retiazku a ona jej všetko povedala. Becky mala v tú osudnú noc opitá autonehodu, preto bola od krvi. Becky našla pri potoku stopy po sude a Tess našla v jazere sud s jedom, ktorým chcel Brian otráviť vodu, aby sa pomstil Becky. Terry sa opil. Tess, Claire a Becky Briana opäť vytiahli. Terry sa raz opil a nechtiac sa pobil v krčme a zabil jedného chlapa a bol 3,5 roka v base. Preto Terry teraz toľko nepije a myslel si, že Meg to vie a nechce s ním mať nič spoločné. Meg mu povedala, že nie je vrah. Cook povedal Jodi o vzorkách vody, v ktorých našli jed. Prišiel aj Peter a Jodi sa ich snažila zdržať, ale zdržala len Cooka. Peter skrížil Claire a Tess cestu a Claire ho pobozkala, aby neobjavil Briana. Becky, Claire a Tess vrátili Briana naspäť. Jodi sa snažila vykŕmiť Cooka. Claire sa vrátila a povedala Cookovi o Brianovi. Keď Brian sypal jed narazil hlavou na sud a spadol opitý do vody. Cook vie, že sa s telom hýbalo, ale ony o tom vraj nič nevedia.

_________________________________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/122.html

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode