austrálsky farmársky seriál

1x06 (06) - Reality Bites (Škrabance)

Becky sa vracia do mesta pomáhať mame na pumpe. Tess si zatiaľ užíva luxus na Killarney a Claire má starosti s krotením Siroccovej dcéry Blaze (Lysky)...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Margaret Wilson
Réžia: Donald Crombie
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge)Marshall Napier (Harry Ryan); Catherine Wilkin (Liz Ryan) & Ruth Hessey (Deb Howard)

 

Tess zaspala. Claire sa s Becky pohádala, lebo Becky sa vytratila a nikto nevedel kam išla. Tess si objednala kávovar, no keď ho zapla vypadli poistky a kvôli nim sa s Claire pohádali a Tess odišla za kapučínom, no zapadla v blate, kvôli krave, ktorá jej blokovala cestu a ona sa ju snažila obísť. Na DR prišla Beckyna mama. Alex objavil Tess. Claire krotí Širokovu dcéru, Lysku. Claire chce dať Lyske sedlo. Becky chce odísť domov, čo sa Jodi nepáči, ale Claire ju pustila. Alex sa snažil dostať Tess z blata. Alex a Tess sa ohadzovali blatom, resp. kravincom. Alex priviezol Tess na Killarney, kde ich videli Harry aj Liz. Tess spoznala Liz, obdivovala Killarney a kúpeľňu. Becky sa vrátila domov. Tess si užívala kúpeľ. Nick vrazil do kúpeľne a videl Tessin zadok v zrkadle. Liz dala Tess starodávne šaty, ktoré sa rozhodla Tess svojsky upraviť. Tess bola v šoku z toho, že Killarney má signál a kamery. Claire sa trochu bála o Tess. Tess ostala na večeru u Ryanovcov. Tess sa od Liz dozvedela, že DR je v dlhoch. Jodi má depku z Beckynho odchodu. Alex viezol Tess na DR. Claire si pozerala  Tessine veci a medzi fotkami našla jednu z detstva. Tess si myslí, že ju Liz nenávidí a pobozkala Alexa. Claire sledovala Tess. Becky robila čašníčku v rodinnom bistre a zrejme sa mala vrátiť len kvôli tomu, aby tam pracovala. Tess sa pohádala s Claire, kvôli tomu, že sa musela až od Liz dozvedieť, že sa topia v dlhoch a rozhodla sa prezrieť si záznamy. Lyska nemá rada sedlo. Jack posielal Tess blahoželania, no Ruth ich vracala späť a Tess si myslela, že Jack na nich zabudol. Tess otravovala Claire s Jackovými denníkmi. Claire balila Jackove veci. Claire a Meg šli do mesta a Jodi musela zatiaľ čistiť žľaby. Meg o blahoželaniach vedela. Alex doniesol Tess chrobáka a Terry prišiel za Meg. Tess sa snažila s Alexom prebrať, prečo jej Ruth nechcela o tom povedať. Becky sa pohádala s mamou. Claire sa zastavila v bistre, ale po nepríjemnom rozhovore odišla a našla Becky na ceste a vzala ju naspäť na DR. Jodi bola celá happy. Claire skrotila Lysku. Tess ostáva aspoň na polroka na DR, aby pomohla splácať dlhy a dokonca si našla webstránku o farmárčení. Tess im pri večeri hovorila o Liz a kúpeli a zistila, že sa veľmi často nenavštevujú. Na druhý deň urobila Tess každej kapučíno, ale Claire to nezaujalo.

_________________________________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

https://www.australiantelevision.net/mcleod/galleries/106.html

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode