austrálsky farmársky seriál

1x09 (09) - Into The Woods (Na postriežke)

Akési zviera zabíja jahňatá a keď zmizne aj Roy Tess sa vydá do lesa na lov. Tess nakoniec Drovers ochráni, alebo žeby za to mohol ruský lovec diviakov Vladimír?...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Louise Crane
Réžia: Kay Pavlou
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge)Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon) & Sinisa Copič (Vladimir Vadim)

Meg zabila sliepku a Tess nedokázala zjesť kurča. Niečo zabilo 2 jahňatá a napadlo Roya. Meg ho chcela utratiť, lebo by mohol dostať infekciu, ale Claire to nedovolila. S Royom to vyzerá zle. Becky a Claire idú zabiť diviaka. Tess sa išla postarať o Madonnu. Terry sa zastavil za Meg, aby ich varoval pred diviakom a Jodi ich sledovala. Tess narazila na Vlada  v sprche a vyhodila ho. Meg jej prezradila, že je to lovec prasiat, a že ho Jack poznal a nemusela ho vyhodiť. Becky a Claire narazili na čerstvé stopy prasiat. Aj Alex, Nick a Brick naháňajú kanca. Alex a Claire sa skoro zastrelili. Royovi už je trochu lepšie. Claire dostala Roya  od Jacka. Jodi sa pýtala Tess, ako riešiť problémy s Meg a Terrym a Tess jej poradila, aby bola u kamarátok. Alex, Nick a Claire hľadali prasa aj v noci. Ani Alex, ani Nick ho nevedeli zastreliť. Becky hľadala prasa s Brickom. Jodi povedala Meg, že jej Terry nevadí a že bude cez sex Meg a Terryho u Becky. Jodi nechce, aby bola Meg kvôli nej nešťastná. Jodi vyfintila Meg a užívala si voľno u Becky, kde si spravila žúr. Brick a Becky sa utáborili a Brick varil pre Becky. Tess chcela nakŕmiť Roya, ale on zmizol. Tess videla ako prišiel Terry za Meg a tak šla hľadať Roya sama aj s puškou. Terry a Meg si urobili havajskú párty s kokteilmi. Tess sa stratila a počula výstrely. Tess stretla zraneného Vlada a snažila sa mu ospravedlniť. Alex, Nick a Claire sa tiež utáborili a hovorili sa príhody o prasati Hannibalovi. Claire zaspala. Jodi sa začala nudiť. Becky chcela ponúknuť Bricka pivom. Brick nechce ísť k Becky do stanu. Vlado išiel hľadať prasa a Tess Roya, ale Vlado jej to neodporučil, lebo Roy by mohol hľadať prasa. Jodi sa u Becky bála tak sa vrátila domov, ale kvôli Meg a Terrymu nemohla zaspať. Becky sa spýtala Bricka, prečo ho prezývajú Brick (tehla), a je to preto, lebo nevie plávať a v bazéne padne na dno ako tehla a jeho pravé meno je Brett. Meg a Terry objavili Jodi. Alex, Nick a Claire počuli prasa a išli ho hľadať, ale zabili len divé svine. Tess vystrelila na Hannibala a ozvalo sa ticho. Brick sa šiel vyspať do stanu a Becky držala stráž. Tess si myslela, že zabila kanca, no trafila iba strom. Kanca zabil Vlado. Tess si môže nechať Vladov náhrdelník. Tess povedala Claire o Hannibalovi a Claire bola v šoku. Claire sa rozhodla, že naučí Tess strieľať.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode