austrálsky farmársky seriál

1x15 (15) - If The Boot Fits (Nové topánky)

Tess sa stala dočasnou šéfkou na Drovers, no jej šéfovanie nevyzerá najlepšie. Becky musí riešiť problémy so svojimi 2 bratmi - Markom a Seanom...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Cathy Strickland
Réžia: Kay Pavlou
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Rodger Corser (Peter Johnson); Justin Rosniak (Mark Howard); Richard Wilson (Sean Howard) & Chris Haywood (poštár Bob); John McNeill (Ed Tugget)

Claire ide na prednášku o koňoch do Fisheru. Bob priviezol Tess nové topánky, ktoré jej objednala Claire. Claire ide na prednášku s Alexom a Becky ide s Bobom do Gungellanu. Claire sa nepáčila hudba v aute. Tess je teraz šéfkou na DR, aj keď nie je veľa roboty začína pekne vyskakovať. Claire využila Alexovu cik-pauzu, aby vymenila hudbu a miesto spolujazdca za miesto vodiča. Becky a Bob stretli Seana, ktorý teraz nie je v škole, lebo pracuje pre Marka, ktorý je vonku z väzenia na podmienku. Becky sa nepáči, že Sean nie je v škole a že je s Markom. Tess, Jodi a Meg mali poradu v kúpeľni, kde si Tess vo vani rozťahovala topánky. Claire sa bojí o Tess. Meg bude upratovať a Jodi, Tess a Roy vyťahovali ovcu z bahna a potom ich nahnali do ohrady. Roy nepočúva Tess, ale Jodi. Tess si striekla jed do oka a šla za Meg, ktorá sa o ňu postarala. Claire pri cúvaní nabrala Petrovi dvere a potom sa s ním pohádala. Tess za sebou nezavrela bránku a ovce sa rozpŕchli aj do Meginej záhradky. Mark bol v base, lebo vykradol banku a Sean je tiež pekný „kvietok“. Bob je nervózny, lebo sa preverujú schopnosti poštárov. Alex a Claire si sadli dopredu a Peter mal prednášku o inseminácii koní. Becky čakala na Boba, kým prečítal list chlapovi, ktorý nevidel. Tess, Meg a Jodi nahnali ovce, ale Tess ich nespočítala a Meg a Jodi sa proti Tess vzbúrili. Becky a Bob videli Marka 2x niekam uháňať. Tess sa naštvala a začala sa správať ako Claire. Claire sa hádala s Petrom a on si myslí, že Alex a Claire sú manželia. Tess, Meg a Jodi sa starali o ovce a Tess nechtiac poranila Jodi. Becky a Bob niesli poštu Edovi a jemu sa otrávili kravy od nejakej chemikálie, čo je vo vode. Becky volala Tess, aby ich varovala a aby zahnali kravy od potoka. Alex si dobre rozumel s Petrom, čo sa Claire nepáči. Tess a Roy zháňali kravy. Bob si myslí, že za otravami je Mark, lebo pracuje pre Rona, ktorý zbiera z fariem chemický odpad. Becky sa postavila pred Markov kamión a našla v ňom chemikálie. Bob a Becky sa za nimi vydali, lebo Becky chce zachrániť Seana. Tess našla v potoku jedno teľa a snažila sa ho odtiaľ vytiahnuť. Becky povedala Edovi, aby nevolal políciu a ona mu zaplatí škody tak, že zoženie 4 000$. Claire si robila z Petra srandu a on bol vedľa nej. Becky načapala Marka a prišiel Ed a Mark mu bude musieť dať prachy. Tess nahnala kravy do ohrady. Becky sa snažila Seanovi pomôcť, ale on o jej pomoc nestojí, lebo sa o nich dlho nezaujímala. Jodi je OK a Meg ocenila Tessinu robotu prípravou kúpeľa, ale Tess zaspala a Meg sa ju snažila vyzuť. Alex si myslí, že Peter má o Claire záujem a tá ho radšej vyhodila z izby. Všetky hovorili Claire čo sa dialo a Tess sa starala o svoje nohy a jej nové topánky smrdeli. Claire a Tess našli jednu stratenú ovcu v kúpeľni.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode