austrálsky farmársky seriál

1x20 (20) - Lover Come Back (Vrať sa milý)

Všade vládne napätie. Alex a Tess majú krízu, Jodi, Meg a Becky sa stále hádajú a Nickovi stále uteká býk a navyše na Tess všade číhajú rôzne nehody...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Michaeley O'Biren
Réžia: Donald Crombie
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Luke Ford (Craig Woodland) & Gretta Leslie-Allen (Angela Vaughn)

TessClaire viezli Nickovi veľmi ťažkého býka. Tess má problémy s Alexom a Claire aj Alex si myslia, že nevie čo chce. Claire nepočúvala Tess, lebo myslela na Petra. Alex spoznal Nickovu frajerku Angelu. Alberto posiela Jodi pohľadnice. Jodi kvôli Albertovi ani nespala a nepomáha Becky so silom. Tess sa teraz s Alexom veľmi nebaví. Claire nechce povedať Nickovi, že býk je trochu divoký. Claire dostane od Petra prvého koňa. Tess sa pýtala Nicka, či mu Alex niečo nepovedal a už vie o Angele a povedala o tom Claire. Jodi nepomohla Becky ani s krmivom a Becky sa na ňu vykričala, lebo podľa nej na ňu Alberto čakať nebude a už bude mať dávno inú. Meg sa pohádala s Becky. Tess počúvala ako sa Meg a Jodi kvôli Albertovi hádali. Claire čakala telefón od Petra, ale bol to Nick, lebo mu ušiel Divoch a Becky ho našla. Tess ho išla odniesť Nickovi. Medzi MegBecky je dusno. Peter doniesol Claire Brave J-ea. Nick radil Alexovi, čo má robiť s Tess a Alex za ňou išiel, aby ju odprevadil a Tess kvôli nemu havarovala. Tess nechcela, aby ju Alex pobozkal. Claire a Brave J si na seba zvykajú. Tess o všetkom povedala Claire. Craig roznášal poštu namiesto Boba a doniesol Jodi list od AlbertaTess šesť kíl osiva. Večera bola nepríjemná a Meg uvarila všetko, čo Becky neznáša. Claire stále hovorila len o koňoch a chce zavolať Petrovi. Tess sa snažila riešiť problémy komunikáciou, ale dopadlo to strašne. Tess bude pestovať a predávať konope. Tess zbadala Divocha a odviedla ho Nickovi. Zničil mu už dve ohrady. Meg a Becky sa znova pohádali a Meg chce, aby Claire Becky vyhodila. Becky pomáhala Tess s konope, aj keď sa im upchal traktor. Tess povedala Becky, že jej bude chýbať. Ak nepôjde Becky, pôjdu Meg a Jodi. Claire stojí na Beckynej strane, ale nechce, aby Meg a Jodi odišli, aj keď Jodi veľmi nepracuje. Pre Jodi je všetko talianske úžasné a Meg sa ju snaží donútiť pracovať. Tess nechce zavolať Alexovi. V noci sa rozpršalo a celá Tessina sejba je v kýbli. Nick povedal Alexovi, čo by on povedal Tess. Podľa Meg je Becky pre Jodi zlý príklad. Claire a Tess išli znova vrátiť Nickovi Divocha a pomáhali im s opravou kôlne. Meg, Becky a Jodi museli zatiaľ spolu vyčistiť silo. Jodi nechcela ísť do sila kvôli vlasom. Becky tam našla Jodinu korunku, ktorú jej urobil Jack. Meg sa na Jodi vykričala kvôli fantazírovaniu. Tess mala na lešení závrat a Alex jej pomohol. Tess potom zvracala a udobrila sa s Alexom. Claire a Tess našli zasa Divocha na DR a za 700$ ho dali Nickovi aj s jalovicu, kvôli ktorej utekal. Craig doniesol Jodi ďalší list. Jodi sa ospravedlnila Becky, ktorá sa balila a chcela odísť a poprosila ju, aby jej pomohla s Miss. Becky sa udobrila aj s Meg a Claire nechce, aby niekto odišiel, kým Lyska čaká žriebä. Alex vytvoril pre Tess strašiaka do konope.

_________________________________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/120.html

 

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode